Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babakocsis anyukák miért a...

A babakocsis anyukák miért a babakocsit tolják először az útra, ha át szeretnének menni?

Figyelt kérdés
Kevés kivétellel így csinálják, letolják a babakocsit a zebrára, ők meg fent állnak a járdán. Szerintem ez baromi veszélyes, mert mi van, ha nem áll meg az autó? Inkább engem csapjon, mint a babát babakocsistól. Miért nem várják meg, míg megáll valóban az autó és akkor tolják le a kocsit?
2018. márc. 20. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Most jól értem? Te olyat szoktál látni, hogy az anyuka várakozik az átkelés a járdán, az autók még nem álltak meg,jönnek-mennek, de eközben letolja az úttestre a babakocsit és úgy vár?... Ilyet még én sem láttam.... Melyik városban élsz?....
2018. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Ki olyan ütődött, hogy úgy várakozik, hogy a babakocsit már letolja a járdáról, miközben jönnek-mennek az autók? Én ilyet nem nagyon tudok elképzelni, és nem is láttam még ilyet. Két gyereket toltam babakocsival, mindkettőt kb. két és fél éves koráig, de sosem így közlekedtünk. De valóban, ha nem jött semmi, vagy megálltak, a babakocsit toltam magam előtt, és utána léptem az útra. Miért, hogy kellett volna mennünk?
2018. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Jézusom :D Az ilyenek miatt mint te írják rá a samponra hogyan kell használni. :D

Vagy te húzod a babakocsit? Esetleg előremész és körbenézel? Én még nem láttam anyukát aki azt gondolta hogy a kocsi gyerekestül erősebb egy autónál.

2018. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te hol élsz?!


:D De komolyan, SEHOL nem láttam ilyent még.

2018. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!