Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jàratnak fejlesztő...

Miért jàratnak fejlesztő tornàra (Dévény, TSMT Stb. ) olyan gyerekeket, akiknek nincs rà szüksége?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert ilyenkor még könnyebb orvosolni, mint például ha az iskolában derül ki, hogy problémák vannak. Ártani nem árt egy gyereknek sem és ha valakinek igénye és pénze van rá, hogy az egyébként jól fejlődő gyerekét vigye, akkor az az ő dolga.
2018. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy rengeteg probléma fennállásakor, amit egy a/4 es papír merítene ki, a doki és a védőnő is mosolyogva mondta sehova ne vigyem. Erre 2 évesen azt mondták már késő, ez sem hat az sem hat ilyenkor már. A fejlesztőben pedig, hogy miért nem hoztam hamarabb, sőt miért nem vittem Dévényre, amire rá is kérdeztem és kinevettek, hogy minek. Na ez azegészségügy jelenleg. Most ott tartunk, hogy súlyos idegrendszeri éretlen, szenzoros, valószínű autista, beszéde sem indult meg 2.5 éves, és a doki mikor közöltem a magán neurológusi vizsgálat eredményét mosolyogva mondta nahát jól van. Kinek van rá szüksége? Minden anyuka tudja mit szeretne a gyerekének. Jót! Ezzel pedig javíthat a semmin is. Bánom, hogy hagytam magam befolyásolni.
2023. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!