Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Adamo hintaállvány a...

Az Adamo hintaállvány a gyakorlatban hány kilóig lehet jó?

Figyelt kérdés

Hivatalosan 10 kilóig használható, azt írják utána érdemes megnövelni a játékteret.

Nyilván ha a gyerek jobban kilengve hintázik akkor borulékonyabb lehet nagyobb súlynál, de általában csak ül és rugózik.

Az állvány felépítése, anyaga alapján biztos többet bír 10 kilónál, de mennyivel? Hasonló kinézetű hintát 35 kilós súlyhatárral is láttam. Most lett a gyerek 10 kiló, majd le fogjuk cserélni, de még egy ideig használnánk.



2018. márc. 26. 09:07
 1/3 anonim válasza:
11 kiló volt a gyerek amikor eltört a rúgó és leesett vele. Szerencsére nem lett baj. Mondjuk ő nagyon nagyokat rugózott vele mindig, imádja használni. Akkor már megvolt az erősebb rugó, ami 10 kilótól használható, csak én azt hittem, hogy a másik 12 kilóig jó. Nem volt az. Szóval le kell cserélni 10 kilónál. Sajnos ezt az erősebb rugót már nem élvezi annyira, nem tud vele akkorát rugózni. Majd ha nehezebb lesz akkor megint jobban megy neki.
2018. ápr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A rugót mindenképpen cserélni fogom hamarosan, az állvány kellene még, mivel amíg nem költözünk el, nem tudunk falat fúrni.
2018. ápr. 2. 13:49
 3/3 anonim válasza:
Most látom, hogy nem is arra válaszoltam amit kérdeztél, bocsi. Állványról nincs tapasztalatom, mert kezdettől fogva a húzódzkodómra van fellógatva nálunk. Mondjuk amit a gyerekem művel a hintába, nincs az az állvány ami kibírná. :)
2018. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!