Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit várhat egy nő a kórházban...

Mit várhat egy nő a kórházban szülés után, ha előre megbeszélte az orvosával, hogy nem fog szoptatni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 21:09
1 2
 11/12 anonim válasza:
73%

Ha mégis szoptatod, akkor a Te többévtizede edződő immunrendszered fogja a kisbabádat megvédeni. Ha ezt nem adod meg neki, akkor könnyen és hamar lebetegszik. Amúgy is keveset alszol majd, de beteg újszülött mellett soha.

Szoptatós anyának könnyebb az élete. Nem kell kaját csomagolni, melegíteni. Játszótéren egy kendő alatt tud etetni.

Ha nem szoptatós, akkor kutyulni kell, meg megfelelő hőfokra állítani,hogy ne legyen hideg, de forró sem. Ezt pl. játszótéren nem lehet.

Ha nincs okod nem szoptatni, akkor inkább tedd meg. Jobb neked is és a babádnak is.

2018. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hidd el nem fognak reppesni az ötletedert. De segiteni fognak mindenbe. Bar nem ertem miert ellenzed ennyire de ez a te dolgod.adni fognak tapszert es azzal kell majd etettned. Kesobbiekben egy vagyont kolthetsz tapszerekre. A fiam is tapszeres Volt igy a havi tapszer adagja havi 25 ezer plusz ha nincs vizszuros hutod ami tisztitja a vizet vasarolhatod a babavizet. Eleg maceras hajnali 2 kor vizet forralani lehuteni ki keverni a baba kajat. De ha mar igy allsz hozza kapasbol a babahoz sajnallak.En kozel 1 honapig nem szoptathattam a fiam mert csaszar utan olyan szinten beallt a nyakam es olyan szinten fajt fejem hogy ha nem szedek eros fajdalom csillapitott nem tudom ellatni a fiam. En a helyedben inkabb anya tejet adnek neki.
2018. ápr. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!