Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elektromos kisautó kérdés?

Elektromos kisautó kérdés?

Figyelt kérdés

Gyermekem unokatesójánál meglátta az elektromos kisautót, azóta az a mindene a Drágámnak. :) Mivel sok mindenre nincs rákattanva, gondoltam beruházok egyre, had legyen meg az öröme.


A kérdésem az lenne, hogy akinek van tapasztalata, mekkorák lehetnek a különbségek mondjuk egy Praktikerben kapható 44 ezres, vagy egy 80 ezres között? Mert ha ugyanúgy kiszolgálja egy ideig, akkor inkább kevesebbet költenék rá, így sem olcsó.


2018. márc. 31. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Mire tudta volna egyedül használni kicsi volt.
2018. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő sem tudja egyedül használni, távirányítóval ment. De annyira élvezte, hogy hihetetlen. :) Hallottam, hogy hamar kinövik. Ezért is kérdeztem, hogy az olcsóbb is jó-e vajon, vagy bekrepál pár hónap után?
2018. márc. 31. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

- Én tervezek venni, de fontos, hogy ne 3 km/h-val menjen, mert azért nem éri meg 40 ezret kiadni.

- Plusz figyelembe kell venni, hogy milyenek az útviszonyok. Ahol most lakunk, egy lakópark sok sík beton résszel, szóval tudna menni vele, viszont egy dimbes-dombos, emelkedős, itt-ott földutas helyre költözünk, szóval ezeket az útviszonyokat is bírnia kell, ezért inkább a kétszemélyes terepjárót választottam, ami bírja a nehezebb útviszonyokat a 6 km/h-jával.

- Plusz fontos, hogy gumi kereke legyen.


Én nekem ezek voltak a főbb szempontok.

2018. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!