Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedul allo anyukak kisgyerek...

Egyedul allo anyukak kisgyerekkel, ti mennyire adtok magatokra?

Figyelt kérdés

Nem erzitek ugy, hogy minek nezzek ki jol , ha ugy sem erdekel senkit ?


Mig volt parom - baba mellett is - hasznaltam kis sminket, regen telt felsokategorias termekekre, nem volt sok de az mind Mac, Estee Lauder, Chanel stb. 2-3 havonta fodrasz festes, vagas meno szalonban.


Most meg total csodnek erzem magam, fodraszra nincs penzem, neha befestem de ugy vagyok vele minek, ki nez ugyan ?

A szep sminkjeim beszaradtak, a ruhaim regiek.

Minden penzem a gyerekre koltom, nekem minek ...

Ugy erzem nem erek semmit, minek koltsek ha ram sem neznek.


35 vagyok, 2 eves a kicsi


2018. ápr. 6. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt az önsajnáltatást azonnal tedd félre! Ha így besavanyodsz, az sugárzik rólad a gyerek felé és a környezeted felé. Nem a férjeknek kell jól kinézni hanem hogy a nő jobban érezze magát a bőrében. Ha pedig a férjed miatt adtál magadra régen akkor most még inkább kéne, mert gondolom nem egyedül tervezel meghalni egyszer. 35 évesen még azért nem temeted magad, azaz szeretnél egyszer párt, nem? Hogy fogsz találni, ha egyszer magadra sütöd hogy minek-kinek adj magadra?! Komolyan nem értem a logikádat........aki nem akar vonzó lenni, hogy talál párt? Vagy nem akarsz párt már soha?!
2018. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd el magad, sminkelj nyugodtan, ne más, magad miatt!! Jobban fogod érezni magad meglátod. És ha te jól érzed magad előbb felfigyelnek rád :)

Nekem igaz van férjem, de azért így is válaszolok, ha nem baj...

Sminkelni soha nem szoktam életemben nem volt még egy szemceruzám se.

A hajamat festem havonta kb ugyanúgy, mint a gyerekek előtt, vágás 2-3 havonta.

Ruhát kevesebbet veszek, nem azért mert nem akarok már csinos lenni, de inkább a gyerekekre költök, sajnálom magamtól azt vettem észre :) De ha valami nagyon megtetszik, azért megveszem.

Egyébként nem érzem magamat annyira csinosnak, mint a gyerekek előtt. A legtöbben híznak én viszont fogytam és sajnos eléggé meglátszik, sehogy sem tudom visszahízni + a szoptatás is megtette hatását úgyhogy most olyan ruhákban járok amik takarnak, leplezik a hibákat :) Bár ên sem érzem olyan jól magam a bőrömben, próbálom nem elhagyni magamat.

2018. ápr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz fogsz majd talalni valakit. A gyerek mar nem akkora problema manapsag egy ismerkedesnel mint regen.

Miota lett vege a kapcsolatodnak? Lehet meg tul friss de majd idovel jobb lesz es visszatalalsz magadra. De dolgoznod is kell rajta. Pl sportolj, probalj ki uj frizurat, hajszint, mas stilusu ruhakat, vagy kezdj el valami tanfolyamot akar. Nem kell magadra eroltetni kapcsolatot majd erzed mikor jon el az ideje de addig szorakozz es elj!

A sport tenyleg nagyon jo gyogyir, stressz levezeto es amint mar latsz valtozast onbizalom bomba

2018. ápr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

5 és 10 éves gyerekekkel maradtam egyedül válás után. Fel se merült, hogy ne foglalkozzak magammal. Minden nap mentem dolgozni ugyanúgy, úgyhogy a ruházkodásomban se volt különbség.

Saját magam miatt: néha kell egy kis relax, egy arcpakolás, hajbalzsam, egy illatos fürdő. Nem akartam tetszeni senkinek, csak magamnak.

2018. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen maradtam egyedül 2 gyerekkel. A kisebb 1 !! Hónapos korától! És igen, nagyon adtam magamra. Nem kellettek több ezer forintos sminkek, bőven jók az olcsó kategóriásak is a célra! Én összekaptam magam nagyon, úgy éreztem kiteljesedett a nőiességem. Nem szabad elhagynod magad. Nekem is nagyon nehéz volt, anyukám fel is ajánlotta, hogy költözzek haza a gyerekekkel, de nem mentem és egy kis idő után tényleg nagyszerűen éreztem magam! Ha elhagyom magam és nem adok magamra, lehet sosem ismerem meg a férjemet és alakul ilyen jól minden! Szóval csak tessék összekapni magad és nyitott lenni a jövőre! :) Sok sikert hozzá! Ja és elsősorban magadért csináld, hogy jobban adsz magadra, hogy jobban érezd magad, ne mások miatt! :)
2018. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan van férjem, a fiam 15 hónapos, de irtózatosan leharcolt vagyok 😂 Csodálom az energiáitokat.
2018. ápr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, tavaly nyaron ment tonkre a kapcsolat, igaz 40 eves az exem, de azt mondta, o meg inkabb elne, utazna ... gondolom kapuzarasi panik.

En is rengeteget - 15 kg - ot fogytam a szoptatassal, pedig elotte is sovany voltam. Ugyhogy se normalis ruham ami jo ram, meg eleve minden rosszul all.

Nemtudom, hogy valtoztassak agyban ezen.

2018. ápr. 6. 10:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Turikban is lehet nagyon jó darabokat kifogni. De ott a Pepco,márkás,jó minőségű ruhák,olcsón,és ujak.

Sminkből nekem se kellett drága. Egy 400 ft os spirál,egy 300 ft os szemceruza,és ennyi. Hajam én festem már kb.8éve.

Tavaly én is egyedül neveltem a 3 gyerekem. Soha nem néztem ki olyan jól. Lement a hasam is,sminkelhettem,nem kellett a kérdőrevonást hallgatnom,boldog voltam és ezt mások is látták! Szóval,nem szabad így hozzáálnod az élethez! Keress olyan programokat,dolgokat,amik egy kicsit ia felvidítanak. Gondolj bele,hogy a körülötted levők mit gondolnak rólad,és ne adj nekik lehetőséget arra,hogy leszóljanak!

2018. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanúgy adok magamra mint eddig.Mert ENGEM érdekel.

Amúgy sem a pasiknak fentem magam sosem hanem azért mert ÉN jól érzem magam úgy ha meg van csinálva a hajam,a körmöm meg szép ruhákban járok.

2018. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!