Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukaként más is lett szétszó...

Anyukaként más is lett szétszórt, feledékeny?

Figyelt kérdés

Olyan csapongó, kapkodós lettem. Két kicsink van. Mindig úgy érzem, hogy sosem érem magam utol, csak tüzet oltok folyton. Igaz a saját gondolataimmal egy percet sem vagyok egyedül, mert mire estére csend van, már hulla vagyok és nem tudok gondolkodni.

Van erre valami megoldás, ami bevált Nektek?


2018. ápr. 9. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Én pont fordítva érzem, nagyon összeszedett lettem. Gondolom, a felelősség miatt.

Ami segít, hogy nem vagyok se mártír, se ősanya. Rámerem bízni a gyerekem másra (pl. nagyik) hogy magamra is legyen kis időm, vagy hogy néha a férjemmel is csinálhassunk kettesben valamilyen programot. És nem 5 éves korában mertem a nagyikra bízni először :D

2018. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A második babám születése után én is így voltam egy darabig. De ő állandóan sírt. :(
2018. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!