Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukaként zokon vennétek?...

Anyukaként zokon vennétek? Kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

A történet a következő. Itthon vagyok, kisebbik, 4 hónapos fiammal. A szomszédban nyár óta építkezés folyik. Már amikor ősz elején megszületett a fiam, akkor is idegesítő volt az egész napos flexelés, de elfogadtuk,hogy ez van, fel kell építeni a házat. Aztán jött a "tél", másfél hónapra kb. leálltak, egy hete újrakezdték. Van,hogy csendesebbek, van,hogy hangosabbak. Kiderült,hogy a mesterek a házunk falának tövében flexelnek, ezért hallatszik úgy be. Ma apukám, amikor délben ment el tőlünk, átment megkérni a mestereket, hogy mivel kisbaba is van a szomszédban (a nagy 4 éves, itthon alszik), hogy ha meg tudják oldani, akkor a telek másik felén flexeljenek már. Hallottam, hogy normálisan kérte őket apu, mert szellőztettem, és nyitva volt pont az ablak. Eltelt most 3 óra, viszem ki a szemetet, jön az új szomszédasszony, és félig viccesen-félig komolyan megjegyzi,hogy de jó nekem,hogy legalább Rám, hallgatnak a mesterek, mert rájuk nem mindig. Éreztem a hanglejtésből,hogy sértődött.

Nem tudom, lehet,hogy én magamból indulok ki, de anyaként (nekik is van egy 3 éves), simán együtt tudnék érezni azzal, aki egész nap kisbabával a flexelést hallgatja. Nem azt kértük,hogy fejezzék be,csak,hogy egy kicsit messzebb csinálják!

Most kérjek bocsánatot a későbbi jó viszony végett, vagy hagyjam?


2016. febr. 23. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs miért bocsánatot kérned, nem követettek el semmi rosszat.
2016. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Miért kérnél bocsánatot? Semmit nem követtél el ellene.

Ha ő úgy érzi, hogy rá nem hallgatnak a mesterek, akkor ne rád legyen mérges, hanem álljon a sarkára (vaaaagy, kérjen meg titeket, hogy beszéljétek le a necces dolgokat a mesterekkel :D)

2016. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én nem feltétlen érzem sértődöttnek amit mondott. Lehet, hogy tényleg kérték már ők is a mestereket, csak nem foglalkoztak velük. Némelyik elég paraszt tud lenni.
2016. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem sértődött meg, néha az ember "be tudja nézni" az ilyesmit, nem kérnék bocsánatot a helyedben, teljesen jogos volt a kérésed.
2016. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit viccesen mondd nek, hogy szóljon nyugodtan, ha valamit szertne a mesterektől, apukád szívesen intézkedik újra ;)
2016. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Most akkor mi a probléma? Én semmi rosszat nem látok a megjegyzésben.

"de jó nekem,hogy legalább Rám, hallgatnak a mesterek, mert rájuk nem mindig." Ebben kellene valamit kihallani? Szerintem csak szimplán örül, hogy végre máshol flexelnek, még ha ő nem is tudta elérni. De ha kihagytál valamit a történetből, akkor talán megérteném, ha pótolnád. Így ezzel semmi nincs.

2016. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem miért kellene bocsánatot kérned.
2016. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!