Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem jöttek el a buliba?

Figyelt kérdés

Hétvégén volt az alsós gyerekeim közös szülinapi bulija. 13 gyereket hívtunk meg, akik közül 4 jött el. A többi vissza se jelzett, pedig nem egy volt köztük, akiknek mi is voltunk a buliján korábban.

Van néhány, akikről sejtem az okot (nem a gyerekeimmel kapcsolatos), de még így is értetlenül állok a jelenség előtt. A szülőket nem szeretnêm számon kérni, nem is ismerem őket.

A hat gyerek amúgy nagyon jól szórakozott, szóval nem sikerült rosszul, de azért akkor is.

A meghívókon nem jeleztük, hogy közös lesz a buli, tehát az nem lehet ok, hogy bàrki azt hitte, dupla ajándékkal kell készülni.


2018. ápr. 9. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan hívtátok meg őket? Nem lehet, hogy a gyerekek csak bevágták a meghívót a táskájukba, aztán el is feledkeztek róla, és a szülőkhöz el se jutott az infó? Tényleg fura amúgy 😐
2018. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmire tippelek én is, mint első.

Vagy mennyi a meghivo és buli közti idő? Pl joformán márol holnapra én sem tudnám a hétvégét átszervezni, de egy honap mulva pedig lehet el is felejteném. Én alapbol örülnék pedig amikor meghivo jön :)

Vagy esetleg hóvégi, fizu előtti időszak is közrejátszhat

2018. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 babyboom567 ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!

Tesómék mindig a szülőn keresztül hívják meg a gyerekeket.A gyereknek meg odaadják a meghívót.

Valahogy így hangzik:

Szia Kati, Tomikának szülinapja lesz, április 24.vagy 25.én vagy szombaton, vagy vasárnap tartanánk(legalább 2-3 héttel szólni kell előtte szerintem),szeretnénk ha Pistike eljönne, légyszi szóljatok vissza,3 napon belül,hogy melyik nap jó nektek,mert aszerint foglalunk helyszínt,hogy mennyi vendégre számítsunk.(amelyik napon többen tudnak eljönni azon lesz) (meki/játszóház/otthon stb)(nem mindegy hogy 13 gyerekre rendelsz kaját vagy 6 ra).

Lehet a gyerekek simán elfelejtettek.

2018. ápr. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez valóban tudni kellene hogyan zajlott a meghívás, mert ez a 13/4 elég nagy különbség.
2018. ápr. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valószínű tényleg a meghívás módjával lehetett a probléma, és egy gyereknél sejtem, hogy nem lett volna pénzük rá.

A megjelent négy gyerekből három szüleit jól ismerem, beszéltem velük személyesen, a negyedikét futólag, ők írtak sms-t, hogy jönnek. A többi szülővel soha életemben nem beszéltem egy szót sem, némelyikről nem is tudom, melyik gyerek tartozik hozzá.

3-mas, teljesen igazad van, hogy egészségesebb lett volna a szülőkön keresztül, vagy legalábbis az ő bevonásukkal intézni a meghívást, de ez ebben a helyzetben nem működött volna. Eddig, ami bulin mi voltunk, az mind ilyen meghívós rendszerben működött, én írtam a szülőnek, hogy megyünk (amire soha nem válaszoltak amúgy), aztán megjelentünk. Úgy gondoltam, errefelé biztos így szokás.

2018. ápr. 10. 08:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy szokás, hogy a meghívón van telefonszám, és a meghívott jelez vissza (tök normális, hogy te nem tudod az elérhetőségét mindenkinek). Ha van kérdés, lehet hívni, de amúgy elég egy SMS. Persze lehet, hogy nálatok máshogy működik, meg ha nem jeleztek vissza időben, akkor próbálhattad volna keresni őket, de simán lehet, hogy csak szerencsétlen napot választottál.
2018. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!