Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamaként egyedül. Ki...

Kismamaként egyedül. Ki hogyan élte meg? Hogyan sikerült átvészelni a lelki nehézségeket? Esetleg valami pozitív hatású irodalmat tudnátok ajánlani, amit az ember sírdogálós időkben olvashat?

Figyelt kérdés

#várandósság #Kismamaként egyedül
2018. ápr. 10. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Foglalkozz magaddal és a picivel

Sajnálom ami történt veled

De próbálj nem depressziós lenni az egyikötöknek sem tesz jót


Csinálj mindent úgy ahogy szoktál

Foglalkozz magaddal menj el fodrászhoz egy új frizutol magabiztosabb leszel

Lakkozd ki a körmöd

És pihenj


Irodalmat nem tudok neked mondani

2018. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, ezek jó ötletek, csak nem tartanak soká az a baj :/

Igen, én is sajnálom, hogy így alakult..

2018. ápr. 10. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám járt így velem.Nagymamám segített neki sokat az első időkben.Gondolom kellett egy kis idő neki ezt feldolgozni,kb. 3éves voltam mikor megismerkedett mostohaapámmal.Én a helyedben Csernus,Paulo Coelho,Osho,és ehhez hasonló könyveket olvasnék.Terveket szőnék,milyen lesz ha megszületik a gyerek,mit és hogyan oldok majd meg.És kicsit magamba mélyednék,hogy mik voltak a hibák a kapcsolatban,miket tanultam belőle,hogy több ilyen ne forduljon elő.Neten pedig babás-mamás topikokban irogatnék más kismamákkal.
2018. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :( Szerintem foglalkozz a picivel és magaddal. Ketten fogtok egy családot alkotni nehezebb lesz,de az lesz a ti kis szentélyetek a családi kuckótok. Díszítgesd a szobáját készülődj a szülésre meditálj koncentrálj befelé. Nemsokára nem leszel egyedül a kezedbe foghatod és az lesz a legcsodálatosabb pillanat az életedben. Könnyű szülést ☺
2018. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!! :)

Csernust alapból olvasok, de a többi is jó ötlet köszönöm!

Igyekszem minden figyelmem babára fordítani, elvégre Ő a legfontosabb.

Apuka pedig csak látogatás szinten lesz jelen az Életében eddigiek szerint, de nagyszülei már nagyon-nagyon várják a kis manómat, és persze én is :)

2018. ápr. 14. 08:31
 6/8 Csurmi ***** válasza:
Mi volt a probléma? Mi a sztori?
2018. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos berezelt attól hogy apa lesz, és ő még erre nem áll

készen, élnie kell még és ilyesmik..

Nem bír a bőrében maradni, pánik szerűen hajtja a nőket..

Szóban elmondta hogy ő ezt a gyermeket nem akarta, én vállaltam, de azért a nevére akarja venni meg jogokat akar, apaságit is szeretne...de ezek után nem is tudom érdemel e egyáltalán bármit az ilyen..

2018. jún. 12. 08:55
 8/8 A kérdező kommentje:

oh és persze szülésnél bent szeretne lenni..

Nem tudom abban reménykedik hogy attól majd előtörnek az apai érzések? vagy nem is tudom..

Bár amíg nincsenek rendben köztünk a dolgok nem hiszem hogy megnyugtatna hogy ő van benn, tudván hogy pár óra és megint fut máshoz...

2018. jún. 12. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!