Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abbahagytam a gyógyszert mert...

Abbahagytam a gyógyszert mert babát szeretnénk, de most teljesen be vagyok ijedve. Ez normális?

Figyelt kérdés

Van már egy fiúnk.Hosszú ideig vaciláltam legyen-e testvére,most a férjemmel úgy döntöttünk vágjunk bele.Abbahagytam a gyógyszert,most megszakítással "védekezünk" majd nyáron élesben.És bepánikoltam. Hogy biztos akarom? Persze akarom,hiszen imádom a fiam,és sose csak 1 gyereket akartam,de félek.Dolgozom,ha rosszul leszek,hogy teljesítek? Hogy húzom ki a 12.hétig? (addig nem akarom elmondani) mennyire leszek kimerült,hogy fogok így a gyerek sulijában mint szülő teljesíteni? (zenei iskolába jár,elég sok együtt működést várnak a szülőktől)

szóval ilyen félelmeim vannak.Viszont ha nem vállalom,lehet megbánom.A férjem mindenben mellettem áll,de sokat dolgozik.Ez normális? Vagy alkalmatlan vagyok még egy gyerekre?


2018. ápr. 11. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért, az elsővel mennyire voltál aktív? Minden terhesség más, de pl én simán titkoltam 12 hétig, nem látszott se a testemen, se a viselkedésemen, a munkát is bírtam a 35. hétig, pedig stresszes volt a melóm. Ha kimerült leszel, majd pihensz. Most itt megfelelési kényszerről beszélünk két olyan hely felé, ami, ha a halálos ágyadon visszagondolsz majd, cseppet sem fontos (gyerek iskolája, munkahely). Hogy lehetnének ezek fontosabbak, mint egy új kis élet? Szerintem rangsorold újra a dolgokat, és vágjatok bele :)
2018. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanezek kavarogtak a fejemben februárban :) én akkor hagytam abba a gyógyszert, szintén kistesó "készül", a lányunk nyáron lesz 3 éves. Pár hétig tartott ez a kínlódásom, aztán szépen végiggondoltam, mit hogy oldunk meg, és megnyugodtam. Én a lányommal nagyon szarul voltam a 14. hétig, szóval hasonlóra készülök, apa majd bedobja magát jobban helyettem is, ha nagyon gáz a helyzet. Munkával annyiban szerencsém van, hogy home office, kb csak akkor megyek be, ha akarok, de nem könnyű a gép előtt ülni folyamatos hányingerrel, hányással, de kibírtam elsőre is. Szerintem nemsokára megnyugszol, nagy lépések előtt azért nem olyan furcsa, hogy be van parázva az ember...
2018. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!