Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » DM baba-mama vitamin vélemények?

DM baba-mama vitamin vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődnék kinek milyen tapasztalata van a DM-saját márkás baba-mama vitaminjáról, az ára nagyon baráti a terhes-vitaminok között, de maga a vitamin is jó?

(Előre elnézést, de nem arra vagyok kiváncsi ki milyet szed inkább vagy nem szed, mit ajánl helyette, kifejezetten ezzel a vitaminnal kapcsolatos vélemények érdekelnek!:) )



#DM-terhesvitamin
2018. ápr. 11. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Én Elevitről váltottam arra miután rettenetesen megfogta a hasamat ha értitek mire gondolok.

A DM vitaminja olcsó, soha nem volt vele olyan gondom mint az Elevittel, a vérképem is végig tökéletes volt és beteg sem voltam az egész terhesség alatt. Tök jó, hogy külön vasat sem kell szedni mellette mert van benne. Én napi 2-t szedtem végig és meg voltam vele elégedve a babám pedig tökéletes egészségnek örvend. :)

2018. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az volt az egyetlen vitamin amitől nem hánytam. Itt mifelénk minden sztks nőgyógyász a czeizelt erőlteti. Na nekem ez is kijött.

A magán orvosom szerint ez teljesen jó vitamin.

2018. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Az is bocsánat. Szóval a DM márkás maradt egyedül bent.
2018. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dm-eset szedtem második trimesztertől, tökéletes volt a vérképem, itt nem kell a márkát megfizetni meg a marketinget azért ennyivel olcsóbb.
2018. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

23 hetes leszek, én is azt szedem, elégedett vagyok vele.

Az előző babámnál Ovant terhesvitamint szedtem, attól gyakran volt hányingerem.

Ettől semmi ilyesmi, ár-érték arány nagyon jó.

(Amúgy is elégedett vagyok a DM saját cuccaival.)

2018. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lili980909 válasza:
Sziasztok. És ti reggel vagy este vettetek be a dm vitamint? Mellè még szedtetek valamit? Én most kezdem el szedni, most probálkozunk a babával :)
2019. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) szedjetek csak nyugodtan mindenkinek bátran ajánlom..!!! 5evig vártunk a babára,és két hónapja szedem ezt a vitamint és most 5 teszt is pozitív :)
2020. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!