Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kezdjem el a következő levél...

Kezdjem el a következő levél cypromixet akkor is, ha nem jött meg a megvonásos vérzésem? Vagy lehetek várandós?

Figyelt kérdés
Az első levél cypromix beszedése után (vasárnap az utolsó szem) még mindig nem jött meg a megvonásos vérzésem. Egyenlőre a teszt negatív. (PCOS gyanús vagyok.) Tesztet Tegnap csináltam facelle, az negatív.

2018. ápr. 13. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezd el szedni de én váltanék. Nekem is volt, hogy kimaradt pedig nem voltam terhes, a gyógyszer nem volt jó. Most trifázisosat szedek, ez végre jó.
2018. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elvileg a PCOS tünetekre lett felírva, előtte velgynt szedtem, azzal nem volt ilyen baj. Ebből egy három hónapos kúrát írt ki az orvos. PMS a ciklus kb 2/3ában jelen volt. Vasárnapig várok, ha nem jön meg csinálok még egy tesztet és megyek orvoshoz.

A három fázisosat még nem próbáltam, de majd felvetem.

2018. ápr. 13. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!