Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki nem...

Van olyan, hogy valaki nem szereti a babáját, mert nem olyan nemű lett, amilyet szeretett volna?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Remélem ilyen nincs!
2018. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezt még olvasni is rossz,komolyan.
2018. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Van. Miért ne lenne? Mert nem tündérmesés? A világon mindenféle van. Gyerekek kukában kötnek ki éhen halva. Ilyen apróság, mint hogy csalódott a nemében, szerintem napi szintű dolog.
2018. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
A "csalódni a nemében",meg a "nem szereti" között ég és föld a különbség,szerencsére.
2018. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Tuti van, de szerintem is hajmeresztő. Nem mindegy, milyen nemű? Még ha van is preferenciám, ugyanúgy örülök a másneműnek is, az igazán keveset számít...
2018. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon kislányt szeretnék, és a fejemhez vágta egy ismerős a kérdést, hogy akkor ha fiú lesz, már nem is fogom szeretni? És sajnos halál komolyan gondolta :(
2018. ápr. 18. 16:24
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Miért fogod?


Amúgy igen, pl. apámat kitették otthonról, mikor ovis volt, mert nem lány lett, és végre lett egy húga.... Keresztszulei nevelték fel.

Én is lányra vágytam, de fiú lett. Ez van. Imádom. De tuti nem traktáltam a környezetem azzal terhesség alatt, hogy én lányt akarok nagyon-nagyon.... Ha megkerdeztek, akkor mondtam, hogy lányt szeretnék.

2018. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e ilyen. Azt tudom, hogy a férjem öröme nem volt felhőtlen, mikor megtudta, hogy az első gyerekünk kislány lesz. Aztán ő lett apuci szemefénye:) A másik két gyermekünk fiú. Én harmadiknak kislányt képzeltem volna el, de mikor először a karomba fogtam, mindegy volt már. Szerelem volt első látásra. Már másfél éves, imádnivaló kisgyerek:) Egy percig se bánom, hogy nem kislány.
2018. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Anyámat fiúnak várta az apja és mikor kiderült, hogy kislány két hétig nem volt hajlandó ránézni sem. Hülye farok...


Amúgy a 12. hétig tilos megmondani a baba nemét (genetikai vizsgálattal emgállapítható amúgy), pontosan azért, hogy néhány hülye emiatt ne ölje meg..

2018. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

Én majd megvesztem egy kislányért, fel sem merült hogy fiam is lehetne, a 16.heti Uh-ig :)

Akkor mondtàk hogy fiú, kicsit csalódott voltam, ettől viszont borzalmas lelkiismeret furdalásom lett.

Màr 4 éves zsivàny, imàdom, és az ismerősök nyafka lànyaitól falra mászok :D

2018. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!