Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy van a kismama, akinek a...

Hogy van a kismama, akinek a babájánál vízfejűséget állapítottak meg?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jutnak, vajon hova alakultak az értékek, hogy van a kicsi... Hátha olvassa...

2018. ápr. 24. 09:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az anyuka vagyok!

Jelentem: Most lett 5 hónapos és nyúl a tárgyakért!:))

2018. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyem meg, de édes lehet:) kis harcos :) büszék lehettek rá :)
2018. nov. 11. 08:52
 13/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kis drágához!Csak így tovább!


2-es voltam

2018. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Köszönöm!

Rá pár napra a szájába is elkezdte venni. Most ez nagyon tetszik neki:DD Tudom, még sok mindent "kell" csinálnia, amiért aggódhatok, de ezek miatt is féltem kicsit, mert még nem csinálta és hopp egyik napról a másikra megtalálta a kezét:)

2018. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: (anyuka)
2018. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez szuper :) az ilyennek annyira lehet örülni :) gratulálok :) egyébként ha szabad kérdezni, mit mondanak az orvosok, vagy csak tippelni tudnak, hogy mire számíthattok?
2018. nov. 14. 20:38
 17/18 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok 14-es?Már jó nagy lehet a babád,biztos sokat ügyesedett azóta.Megosztasz velünk valamit?


2-es

2019. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az anyuka vagyok. Aki még figyeli a kérdést, és esetleg kiváncsi: Most lett 4 éves a kislányom, van nála lemaradás az értelmében is, és a mozgásában. Még nem tud járni. Nem beszél, csak a saját nyelvén:) Ősztől ovis lesz:))

A shunt-je azóta is tökéletes, maximum párszor gyanú volt, hogy baj van vele, de nem volt semmi hála istennek!

Továbbra is nagyon vidám, nagyon boldog "baba", mert olyan babás még mindig:) kék szemű, szőkésbarna fürtös, imádom! Epilepsziája lett, de majdnem tünetmentes, meg lehet kell szemüveg neki. Most az állítást gyakoroljuk, hogy nyújtsuk a lábát, még odébb van sajnos a járás, de nagyon hálás vagyok, hogy itt van velünk!

2022. jún. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!