Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet terhes a barátnőm?

Motoros007 kérdése:

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Már 7 napja nem jött meg a menstruációja, de neki mindig késik, össze vissza van. Mondta, hogy szokott is úgy, hogy kimarad. Mind a ketten szűzek vagyunk. Eddig csak egyszer tettem oda, de akkor is biztosan nem volt rajta se elovaladek, se sperma. És nem is próbáltam behatolni. Csak ujját is szoktam. De most hány ingere van és nagyon rosszul van.

2018. ápr. 24. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Minimum 10 kg-mal el van maradva a normál testsúlytól,de inkább 15-tel.

Valamit kezdenie kellene magával,mert ez így nagyon nem lesz jó.

Biztos,hogy nem bulimiás?Nem hánytatja magát?

2018. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem bulimiás és nem hánytatja magát.
2018. ápr. 24. 16:52
 13/16 anonim ***** válasza:

Azt mégis honnan tudod?


Én is hánytatom magam, mégsem tudja a család, mert nem okádok a wc-n. Elmegyek "pisilni", és közben csendben kiadom magamból a kaját. Nulla hanggal jár, nem kkönnyes a szemem, nem sebes az ujjam.

2018. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem hánytatja magát.

+ Azt mondta, hormonzavarja is van.

2018. ápr. 25. 18:47
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor a hormonzavar miatt késik,vagy már megjött?
2018. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
Ennyi idiótát egy rakáson 😃 172 centi vagyok és 48 kg, de közel sem kórosan sovány, konkrétan többet eszek mint a barátom...csak tudatosan. Az izomnak kisebb a súlya mint a zsírnak, na meg a térfogata is. Ezt azok mondják akik irogykednek a vékony lányokra, mert ahhoz hogy ilyenek legyenek le kéne mondaniuk a zabálásról és el kéne kezdeniük sportolni és egészségesen étkezni:D Te meg ne szarjál be, olvass el egy könyvet, figyelj oda biológián vagy kérdezd meg anyut vagy aput hogy hogyan lesz a gyerek! (nem a gólya hozza 🙁)
2018. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!