Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy mégis...

Előfordulhat, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon is örülnék neki...Próbálkozunk a párommal, ebben a hónapban már néztem az ovumat, pont jókor voltunk együtt.Azonban hétfőn megjött, de teljesen más mint amilyen szokott lenni.Nagyon erősen szoktam vérezni menstruációkor, és 6 napos szokott lenni a mensim.Még az is előfordul, hogy nappalra is éjszakai (nagy) betétet használok, mert annyira vérzek.Most talán hétfön volt picit több, de kedd óta csak néhány csepp, ma meg máesemmi.Majd holnap csinálok egy tesztet, de kiváncsi lennék más tapasztalatára.


Mikor hétfőn megjött elengedtem ezt a hónapot, de hogy ilyen fura most a mensim elgondolkodtam, hogy előfordulhat-e mégiscsak a terhesség.



2018. márc. 22. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha màsabb a menstruàciód, szóba jöhet a terhesség! lehet később fogant, de ugye màr azt is sokszor hallottuk valakinek terhesség alatt hónapokig megjön. tényleg a teszt a biztos :) szurkolok :) majd ird meg mizu
2018. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött és első nap volt normális vérzésed akkor nem valószínű.
2018. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, a vérzéssel távozik a megvastagodott méhnyálkahártyád, szóval ha esetleg volt is egy kémiai terhességed, az azzal távozott.
2018. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem élem bele maga de olyan fura.Elég késő volt peteérésem a 21. napon, a neten olvasgattam, hogy esetleg a kesői megtermékenyítés miatt megjöhet a menstuáció és mégis van baba.Holnap írok, hogy mi a teszt eredmenye.
2018. márc. 22. 15:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes. Sokan ilyenkor magukba beszelik,hogy mivan ha. Van aki meg a 3. negativ teszt utan is elhiszi hogy talan varandos aztan osszeomlik. Vagy pl egy csomo embernek azert kesik az allitolag napra pontos,soha nem kesos mensije mert szinten csak magaba beszeli,hogy most sikerult es ez miatt tolodik.


Nem kotekedesbol irtam ezt,csak annyi ilyen kerdes van,de persze inkabb csinalj egy tesztet. Vegulis ha akkor elengedted es megis masabb akkor lehet lehetseges. De!! hogy mondjak egy tok jo peldat is. Egyik ismerosom egyfolytaban hizott es evett es mar alufoliaval tekerte a hasat korbe es ugy futott hogy leadja a plusz kilokat. Aztan mondtak neki,hogy csinaljon egy tesztet. Megcsinalta, pozitiv lett majd az orvosnal derult ki,hogy mar felidos terhes volt es mindvegig menstrualt. :D

2018. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, egyáltalán nem vettem kötekedésnek😊 Igen sokan vannak akik a nyilvánvalót nem tudják megemészteni.Nekem is kicsit csak az lett gyanús, hogy a mostani menstruációmnál elég tisztasági betét, ma még azon sem volt semmi.Pedig ennyivel nem szoktam megúszni.Ha holnap negatív, akkor betudom annak, hogy még a mensim is

szórakozik velem 😏 és a következő hónapban tovább próbálkozunk, hqa meg pozi akkor öröm és boldogság.

2018. márc. 22. 16:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok :) ez tenyleg nem remdes mensinek tűnik. Talan progreszteron hiany, akkor szokott verezgetes lenni,ha jol tudom,de nem vagyok benne biztos. Csinalj egy tesztet ha pozitiv akkor menj el az orvoshoz,ha tovabbra is lesz pecsetelgetes. :) Es mindenkepp ird meg, kerlek, hogy mi lett! :)
2018. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Voltam hormonvizsgálaton 1 hónapja azzal nincsen gond 😊 Majd holnap kiderül, mi a helyzet.
2018. márc. 22. 19:47
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia,


teszteltél ??

(( olyan jó lenne ha azt írnád, igen és pozi lett:) ))

2018. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is nagyon izgulok, nem tudtam tesztelni mert nem volt itthon teszt, de ma párom munka után fog hozni. Reggeli első vizeletet egy műanyag edénybe tettem.Nem tudom, hogy megcsináljam majd abból (egyáltalán lehet-e) vagy holnap reggel teszteljek
2018. márc. 23. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!