Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 29 évesen háromgyerekesként...

29 évesen háromgyerekesként elköttethetem magam? Vagy mi a legjobb védekezés, ami végleges?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

27 evesen szultem a 3.at.azota mirenam van.eredetileg nem akartunk tobbet,de most,hogy 2 eves a kicsi....kezdunk rajt gondolkodni,hogy talan megis.

Nem banom,hogy nem kottetem el magam.

2018. máj. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A harmadik nov elejére várható. Úgy érzem, annyi az ideális és max is, akit tisztességgel fel tudunk nevelni és energiánk is futja. Mellesleg ok, hogy eddig problémamentes terhesség volt, de már nem kockáztatnék. Várok minden hozzászólást.
2018. máj. 4. 07:41
 13/13 anonim ***** válasza:

Én megértelek teljesen, sokkal egyszerűbb, mint bajlódni a védekezéssel. De amúgy az egyik válaszolónak abban igaza van, hogy a pasinak is lehet ezt, és SOKKAL egyszerűbb, mint a nőnek. Mi a férjemmel úgy gondoljuk, hogy ha betöltjük a 40et, legyen meg (nekünk csak 2 gyerek lesz), de ahogy néztük, neki tényleg jóval kevesebb kínlódás, mint nekem, úgyhogy esélyesen ő lépi meg.

Ha császárjaid voltak, és a 3. közben mindjárt el is kötnének, akkor mondjuk nem szóltam.

2018. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!