Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eredeti Adamo hinta és Adamo...

Eredeti Adamo hinta és Adamo hinta utánzat között mi a különbség az árukon kívül? Adamo hintaállvány pontos méreteire lennék üég kiváncsi.

Figyelt kérdés
Nem a magasság, szélesség, lábak közötti távolságra gondolok, hanem egy pontos méretezésre ami alapján tudnék csinálni egy állványt.
2018. máj. 4. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében semmi, de az Adamonak vastagabbak a rudai és menőbb a textil. Nekünk Indigo van, a célnak tökéletesen megfelelt.
2018. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekünk is indigo van. Megvizsgáltam egy adamót a boltban. Szebb a doboza, szebb a keresztrúdja és az ülőpárnáján vannak ilyen díszvarrások, az indigón nincs. Kb ennyi. Bár, az Indigo szerintem már nem ilyen otthon fabrikált, én is azért vettem meg. Gagyit én se akartam. Sajnos állványom nincs.
2020. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már a 2. gyerekünk használja az Adamot. Szeretem, nagyon hasznos tud lenni. De! Agybajt kapok attól, hogy az anyagban a rudaknak túl nagy helyet hagytak, nem szorul bele, ezért állandóan elcsúszik. Még ahogy a gyerek benne van, akkor is állandóan igazgatni kell, mert ahogy mozdul egyet, már elcsúszik az anyag és így a rudak is. Nem tudom az utánzatoknál is van-e ilyen probléma, de ha nincs, akkor barcsak olyat vettem volna..
2020. jún. 3. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!