Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Pampers zöld...

Mi a különbség a Pampers zöld activ baby és a narancssárga csomagolású sleep and play között?

Figyelt kérdés
Mi idáig az előbbit használtuk viszont a másiknak sokkal kedvezőbb az ára. Nagyon meg vagyunk vele elégedve, de én sem vagyok a pénztárcám ellensége. Véleményekre lennék kíváncsi. A minőség rovására nem szeretnék spórolni.
2017. júl. 19. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
a narancssárgának nem gumis a tépőzárjánál, hanem merev. legalábbis régen így volt. nem szerettem.
2017. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elbizonytalanodtam... régen volt. lehet, hogy a derekánál nem gumis? mindegy, szóval valahol nincs benne gumi, ahol a másikban igen.

vegyél egy csomaggal, max jó lesz kora esti egypisis pelusnak, ha nem jön be.

2017. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a narancssárga nem nyúlik, én egyszer próbáltam, szerintem nagyon rossz. De mindenkinek más jön be.
2017. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam, hogy próba cseresznye. Az eMAG-on most úgyis akciós. Max egy tapasztalattal több lesz ;)
2017. júl. 19. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom most milyen, de 3 ève (mikor utoljára próbáltam) a narancssárga nagyon rossz volt, ki is dobtam.
2017. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb 6 hós korától ezt használja a lányom. Én elégedett vagyok vele. És az ára tényleg nagyon jó!

Az a legjobb ha kipróbálod.

Nekem azért tetszett leginkább, mert nem volt olyan merev, vastag mint a Libero.

2017. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a narancssárgát! Sokkal vékonyabb, mint a zöld, de ugyanannyi pisit felszív.

Tényleg nem gumis az oldala, de minket nem zavart. Én azt mondom, megéri megvenni (ha meg mégse, jön be, nem buktál vele sok pénzt.)

2017. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!