Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen mososzerrel es hany...

Milyen mososzerrel es hany fokon mossatok ovis gyereketek igencsak koszos ruhadarabjait, hogy foltmentes legyen?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha nagyon koszos, előtte mosószappannal átdörzsölöm és szépen minden folt kijön.
2018. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vanish szappannal beáztatom a foltot,és aztán vagy 40 vagy 60 fokon mosom.Ritka ha nem jön ki,inkább a nagyon koszos zokniknál nem vagy a beletört fűnél marad meg a folt.
2018. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose mosok túl magas hõfokon, max.60fokon. Ha extrém koszos, kiskádban mosószeres vízben áztatom egy órát, utána a foltos részeket Vanish szappannal bekenem és anyagtól függõen 40vagy 60fokon normál prigramon mosom.
2018. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

40 fokon ariel modokapszulaval mosok. Ha extrakoszos, akkor elomosasos programot inditok, a feher/vilagos ruhakhoz pedig dm-es folttisztitoport (denkmit) is szoktam rakni, ha kell. (Ez ugyanugy opcionalis, mint az elomosas, nem tul gyakran van ra szukseg.)


Kulon mosas elott csak akkor aztatok es folttisztitozok, ha pl veres lesz a ruha, de azt meg igyekszem egybol hideg vizzel atmosni es akkor ki is jon belole.

Nekem azota nincs gondom a foltokkal, amiota ezt a mosokapszulat hasznalom, kb 4 eve. Elotte allandoan aztattam, folttisztitoztam, vanisht is hasznaltam es mostam 60 fokon es meg akkor is voltak foltos ruhak, a szinesek viszont gyorsabban fakultak.

2018. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztító sóval, ha kell, dörzsölöm is. Bio és hatékony.
2018. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!