Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szolnátok/éreznétek ha...

Mit szolnátok/éreznétek ha babátok születik es apuka a facen olyan "érdekesen"kommentálja?

Figyelt kérdés

Unokatesom az apa.(messze elnek alig van kapcsolat)

Folyamatosan olyanokat posztol mikor hol lesz buli diszko koncert, ezek között egyszercsak felbukkan egy "apa leszek" poszt.alatta gratulaciok.

Meglepve rá is kérdeztem mikor jön a baba. Nem válaszolt.

De megosztott ujabb koncertes meghivot.


Erre pár hétre ujszülöttről kép. Alatta gratulaciok es dicserik milyen szép a baba. Mire uncsitesom kommentálja hogy "jo sok munka is volt benne"


Ujabb babakép, dicseretek, uncsitesom ujabb kommentje, persze olyan szép mint az apja és röhögő smilek.


A párja olyan nő aki gyereket akart de uncsitesom kb nem ugy néz ki mint aki szintén

Ujabb bulis posztok a továbbiakban


Nem is tudom ha ezek engem érintenének márhogy igy nyilatkozna a gyerekemrol az apja nekem rosszul esne valahol. Vagy én vagyok tul komoly, humorérzéketlen?


2018. máj. 5. 07:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy masnal vagy amit lattatok hogyan szoktak az ujdonsült apák nyilvánosan nyilatkozni? Exek pl amikor gyereke lett még a saját képét is levette a face röl azaz nincs kép igazolvanykép ha igy nevezik az adatlapján, sem boritokép es megszunt aktiv lenni. Az is erdekes miert nem tesz fel babaképeket büszkén?
2018. máj. 5. 08:00
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem lepodnek meg (mar) az ilyesmin, mert lattam mar ilyet.

Nyilvan nem lehet altalanositani, de ez olyankor jellemzo inkabb, amikor az apa nem akarta meg annyira a gyereket. Vagy azert ment bele, mert a felesege/parja marnagyon akart es igy “elhallgatott”, vagy nem tervezett a gyerek.


A facebook es egyeb kozossegi medias forrasokra amugy ne adj sokat, igen gyakori, hogy a 20%-a nem igaz annak, ami ott posztolva van, foleg a “naponta bemutatom az eletem” tagoknal.

Lehet, hogy a srac egy eve nem jart semmilyen buliban, csak ehes diszno makkal almodik, helyette viszont otthon babazik minden este. Laza akar lenni, vagy “kenyelmetlennek erzi” a hozzaszolasokat es azert reagal ilyen bena stilusban.

Vagy tenyleg ilyen.

Ezt inkabb neked kellene tudni, te ismered.

2018. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
LEHET nem élte ki magát .. korai volt neki a gyerek. Az h nem tesz ki magárol kepet lehet nem akarja h tudják h gyereke van.. lehet van neki másik face ahol az ő képe van fent és csajozhat.. Na mind1 nrm akarok kiindulni másbol, mert már találkoztam ilyennel.
2018. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

"Exek pl amikor gyereke lett még a saját képét is levette a face röl azaz nincs kép igazolvanykép ha igy nevezik az adatlapján, sem boritokép es megszunt aktiv lenni."


Attól, még lehet aktív, hogy levette a profil- és háttérképét. Vagy csak te nem látod, mert úgy állította be a láthatóságot, de nem tiltott le, mert akkor meg se találnád face-n. Ha pedig már nem aktív (inaktív), akkor meg ezért nem tesz fel képet, mert nem használja, kilépett a face-ből, ilyenkor az egész profil visszemenőleg is láthatatlanná válik (amit eddig láttál, az is eltűnik).


Az eredeti kérdéshez, meg én alapból olyannal nem állnék össze, akinek családosan minden első gondolata a buli (kivéve, ha dj és gennyesre keresi magát ezzel). De valszeg a csajt nem zavarja.


Engem speciel zavarna a "jó sok munka volt benne" hozzászólás, ha csak ennyit lenne képes a gyerekünkről írni, semmi más szépet. Ennyi erővel kiírhatná, hogy "jó pár órás dugás volt, mire összejött" stb.


De mindenki maga dönti el és hogy mi fér bele, a csaj is majd megbeszélni az uncsitesóddal, ha átlép egy határt.


Nekem amúgy van olyna ismerősöm, hogy a gyerekei szinte minden pillanatáról tudtunk, meg olyan is, aki csak egyszer-egyszer tett fel valamit, egy kedves hozzászólással.


Amúgy az uncsitesódnak nem vagy fontos, hogy válaszoljon, egy bunkó.

2018. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez sajnos már már általános.Kínlódjon otthon az anya a gyerekkel,apa meg jól érzi magát.Éretlen,és gyerekes,de egyre több helyen látok ilyet.
2018. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. A facebook nem az élet. Attól még szeretheti a családjád, hogy bulizik.
2018. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nekem érdekes hogy amig egy anya olvadozik a facen addig az apák kb ellenkezőleg
2018. máj. 5. 09:41
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Már kezdek rájönni miért nem válaszolt neked, komolyan ilyen dolgokból ítélkezni teljesen felesleges.
2018. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, én anya vagyok és egyetlen képet tettem fel magamról és a lányomról, mert szerintem gusztustalan a babákat úgy tolni az internetre, hogy ők ebbe nem szólhatnak bele. Meg amúgyis tök hülyeség ez a magamutogató képfeltöltős divat.
2018. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell minden f**got feltenni mutogatni, engem kifejezetten idegesit aki tul tolja a sajat gyereket. Minek?! Kell az onigazolas? Szerintem gaz! En a gyereimrol meg tudom szamolni egy kezemen hanyszor tettem fel kepeket. Es nem azert mert dugdosom oket mert mondjuk valamilyen deformaltsaggal szulettek hanem nem gondolom azt hogx mindenki az en gyerekemre kivancsi plane nem napi 10-20 keppel de a heti 5-10 is sok! Nen tudom sokan miert hiszik azt hogy a gyerekeiket akarja nezni mindenki allando jelleggel a hirfolyamban...
2018. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!