Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az apuka körülmetéltetheti a...

Az apuka körülmetéltetheti a fiúnkat az engedélyem nélkül?

Figyelt kérdés

Török férjem volt egy közös fiúnk született aki magyar nemzetiségű én nevelem de nyaranta az apjánál van mint törökországban.

Lassan 2 hónapja veszekszünk mert a gyereket akarja megműtetni hagyományból Nem akarom az apja közelébe engedni de a láthatást nyárra ítélte a bíróság és szünetekre. Megtörténhet? Annyira aggódok


2018. márc. 14. 19:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
91%
Sajnos én ebben nem tudok segíteni, de szerintem nem ártana megkérdezted egy ügyvédet erről.
2018. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy a jog engedi, vagy nem, ő meg fogja csináltatni, és mivel náluk ez hagyomány és patriarchális a társadalom, valószínűleg ott nem kell a beleegyezésed. Csak józanul gondolj bele.


Amúgy legalább klinikára vinné, ahol érzéstelenítést is alkalmaznak, vagy rábízná a sarki borbélyra?

2018. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát sajnos Törökországban szerintem megtennék.

Mennyi idős a fiatok?

2018. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Inkább csináltasd meg te Magyarországon, ki tudja, milyen körülmények között csináltatná meg ő. Legalább ne kapjon fertőzést! Amúgy nem rossz dologról van szó, az Egyesült Államokban a férfi lakosság 60-70%-a megcsináltatja vagy megcsinálják nekik kicsi korukban higiéniai okokból. Ezzel el lehet kerülni későbbi fitymaszűkületet vagy a nem megfelelő tisztálkodásból adódó fertőzéseket. 40+/N vagyok és a férjemnek az orvos szülei pusztán higiéniai okokból megcsináltatták neki. Semmi hátránya nem származott belőle. Ráadásul legalább ha te csináltatod meg, akkor nálad lesz az irányítás!
2018. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Törökországban simán megcsinálják az anya engedélye nélkül. Ha elengeded vele a gyereket vedd biztosra, hogy fityma nélkül hozza haza. :(
2018. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Ráadásul valami vallási katyvasz keretében lehet,hogy érzéstelenítés nélkül csinálnák meg,mert az a hagyományos mód mindenhol.
2018. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Tökmindegy hogy mit mond a jog ha megteszi, márpedig biztosra veheted hogy meg fogják kint csinálni.


Abba nem megyek bele hogy ezzel nyilván számoltál amikor egy török férfitól gyereket vállaltál...

2018. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Törökországban meg fogják csinálni az engedélyed nélkül is.

De ez legyen a legkisebb gondod, lehet a fiadat sem látod utána többet.

2018. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem rossz dolog ám a körülmetélés. Rengeteg előnye van.
2018. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, és nyugodj meg, ha elviszi magával, meg is fogja tenni.
2018. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!