Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is zaklat egy elmebete...

Titeket is zaklat egy elmebeteg privát üzenetben ha valamilyen kérdést tesztek fel ebben a témakörben?

Figyelt kérdés
Utóbbi hetekben ha kérdést írtam ki mindig jött nemsokára privát üzenet mindig más felhasználó névről valamilyen szexuális témakörben. Most komolyan valaki ezzel tölti a napjait és ezt élvezi? Hogy lehet leállítani? Letiltom, de legközelebb máshonnan ír... Mindenkinek írkál?
2018. máj. 5. 15:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, teljesen ártalmatlan, semmi szexuálist nem tartalmazó baba-mama témás válaszokra kattintva írkál.
2018. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ottvan, tegnap egy kertészkedéssel kapcsolatos kérdést tettem fel és arra is kaptam egy ilyen privátot😂 előtte is kaptam 1-2őt de ott meglepett.
2018. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kérlek bocsáss meg, hogy zavarlak priviben és olyan kérdést teszek fel, ami nem kapcsolódik a te eredeti kérdésedhez, de szeretnék kérdezni valamit, amit máshogy nem tudok.


Azt szeretném kérdezni, hogy elképzelhetően tartod, hogy bizonyos pénzösszegért lefeküdj egy férfivel, és ha igen, mennyire lenne ez a pénz?


Előre is köszönöm a választ!


Nem kapott választ :DDDddddD

2018. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanazt a bevezetőt írta mint az előzőnek,annyi hogy a spermáról kérdezett,hogy mit gondolnak róla a nők?


Hát tőlem sem kapott választ csak letiltást...

2018. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Levél: mekkorák a melleim,és szoptatok e még??


2. Adjak pár tippet hogy kell szexelni hogy ne fájon a szüzesség elvesztése!


Mi van???

Vannak emberek akik ilyenekre izgulnak?

Komolyan rendőrségen kellene feljelenteni az ilyen beteg embereket!

Főleg aki a szoptatásra izgul,ennyi erővel pedofil is lehet...

2018. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Igen, pont ma is kaptam egyet!
2018. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a spermásat írta ma, meg múltkor azt, hogy adjak tippeket, hogy ne fájjon a szüzesség elvesztése! 😂

Ugyan az a bevezető szöveg, amit előttem valaki leírt.

2018. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ugyan ez a bevezető szöveg, tőlem egyszer azt kérdezte letudnám-e írni hogy néz ki a nemi szervem, egyszer pedig azt kérdezte hogy a nők is maszturbálnak-e. Én is letiltottam. Nem hinném hogy sok választ kap 🙄. Ezek szerint jó sok kérdése van. Persze, letiltja az ember, csak marhára idegesítő, hogy mondjuk arra várod választ hogy kinek mi vált be fogásra, vagy mit tudom én, és erre kiderül hogy egy ilyen beteg állat írogat.
2018. máj. 5. 17:10
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önmagában arra izgul, hogy elolvassuk a perverzségeit. Ez a kérdés is öröm lehet neki.
2018. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
Igen, többször. Tiltom és kész, 1 perc se. Engem ilyenekkel nem lehet felbosszantani :)
2018. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!