Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmebeteg vagyok, vagy ez így...

Elmebeteg vagyok, vagy ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Nos, 2 hónapos fiamnak pampers pelust veszek. Van benne ilyen báránymintás. Na én azt vásárlás után a szemétbe dobom. Egyszerűen undorító, hányingerem van tőle és nem bírom elviselni a gyerekemen.
2013. aug. 11. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább add oda rászorulónak!
2013. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hehe. Ne dobd ki, inkább gyűjtsd össze, és adományozd el. Mindenkinek van valami "hülyesége". :)
2013. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nemértem....vmi bajod van a barikkal?
2013. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem nincsen de ez egyszerűen undorító. Nem tudom megmondani miért érzek így :/


Az adományozás jó ötlet, erre még nem is gondoltam.

2013. aug. 11. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl szétválogatom a Rossmannos pelust. Van benne olyan, amin a mintán éjszaka van, meg van olyan, amin nappal. Napszaknak megfelelő mintájút adok rá mindig. :DD Pedig semmi értelme.
2013. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmebetegnek épp nem neveznélek,de nem értem mi a gond a pelenkán lévő mintával.

Mi is használtunk ilyen pelenkát,de sosem érdekelt mi van rajta...

Mindenesetre én sajnálnám kidobni,de a Te dolgod.

2013. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az életben is undorodsz a bárányoktól? Mert akkor fóbiád van, kezeltesd, mert a gyerekekre ragad.

A pelót összegyűjtöd és elviszed a védőnőnek, ő tudni fogja, kinek van rá szüksége.

2013. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos,nekem tetszenek a mintái a Pampersnek,és tuti nem dobnám ki elég drága amúgy is,valamit csinálj magaddal,mi bajod a bárányokkal?
2013. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen jót nevettem!

A bárányok hallgatnak, mi?

Amúgy nem vagy elmebeteg, csak fura egy kicsit.

2013. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem vagy normális, az biztos. Pampers a legdrágább pelenka, amúgy nem a legjobb is egyben. Vegyél más fajtát. Vagy ha annyi pénzed van, hogy kidobd, akkor tedd azt, de elvihetnéd a védőnőnek is vagy add el, ajándékozd el.

Hihetetlen, valaki a pelenkadiszkontos pelusnak is örülne.

2013. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!