Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti lányotok hány évesen...

Ti lányotok hány évesen tudott öltözni egyedül? Cipőt felvenni?

Figyelt kérdés
Az enyém próbálja nem sikerül neki akkor sír
2018. máj. 5. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Miért mennyi idős?

Egyébként cipőt (tépőzárast) 2 éves kora előtt egy picivel tudott fel- és levenni.

Most 2,5 éves, önállóan öltözik le, fel, kivéve a pulóvert, kardigánt. Azokat még csak le.

2018. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
A másfél éves kislányom egyedül veszi fel a nadrágot, tépőzáras cipőt, félig a pólót, pulcsit (a karjait még elakadva dugja ki).
2018. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
A 6 hónapos lányom egyedül veszi fel a bodyt, harisnyát, sőt pelenkát is cserél magának. Remélem nincs lemaradva!:(
2018. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Miért kell cinikusnak lenni? Én csak a valós képességeit írtam le, nem tudom, mikor mit szoktak a gyerekek elkezdeni, de a kérdező is erre kíváncsi. Semmi haszna nem lenne nagyzolni hamis állításokkal, főleg, mert itt csak beszélgetés folyik, nem statisztika készül.
2018. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2,5 éves
2018. máj. 5. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Harom eves lesz augusztusban a fiam. Kb ket honapja kezdte el erdekelni az oltozkodes, en a “nem eroltetem a dolgokat”-ban hiszek, igy sose treniroztam arra hogy na mar pedig most azonnal egyedul oltozkodsz.

Ket honap alatt a nullarol jutottunk el addig vegtelen sok turelemmel, hogy a zoknit,nadragot,bugyit/pelenkat,cipot magatol le tudja venni, a felso ruhazatbol pedig a zipzarosokat. Felvenni nadrag,bugyi/pelus, papucs, de igazitani kell, a polokkal probalkozik, mas meg nem megy.

De szerintem nincs elkesve semmivel.

2018. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2.5 éves Kislányom egyedül veszi fel a bugyiját, nadrágját, harisnyáját, zokniját, tépőzáras cipőt és szandit. A póló és pulóver még nem igazán megy neki de mindig mondja hogy magától akarja felvenni.
2018. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Augusztusban lesz 3 éves a lányom. A cipőt, szandált kbegy fél éve tudja fel, illetve levenni. A kabátot, kardigánt is. Nadrágot bugyit lehúzni kb 2 éves korától. Felhúzni is akkor kezdte, de a csak térdtől tudja felhúzni. Szóval még én segítek a helyes lyukba dugni a lábát.

Felső ruházat egyáltalán nem meg még neki. Se fel se le

2018. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
3.5 eves mult de alig tudja egyedul felvenni...az ovi sokat javitott az onallo oltozkodes terén, de még mindig vannak hianyossagok, az en hibambol mert mindig megcsinalom helyette. Egyszeruen nem birom kivarni mig szüttyög...a huga 1.5 eves es ma pl siman felhuzta egyedul a tepozaras edzocipot mindket labara, pöccre, mikor mondtam hogy megyunk setalni...a nagyobb amugy ha nem tudja felvennibszol nekem mert tudja hogy ugyis megcsinalom. A kisebb viszont valoban duh rohamot kap ha nemsikerul neki;)
2018. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amug azt kerte az ovono a szuloin hogy varjuk ki mig egyedul feloltoznek, ne segitsunk. Mert az a tapasztalat hogy az altalanos iskolaba egyszeruen nincs tesi ora, mert mig a gyerekek atoltoznek konkretan elmegy a 45 perc...ezt megerositette egy tesitanar anyuka is akinek oda jar a gyereke...szoval tenyleg nem art ha egyedul oltozik de mo djuk oviig raersz megtanitani, ddig az idegrendszere is erik, kezelhetobb lesz. Most van a dackorszak tetopontjan
2018. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!