Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki egyedül neveli a kisgyerek...

Aki egyedül neveli a kisgyerekét, miért van így?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy, a gyerek hány éves? Mi az oka (azon túl hogy az apjával nem vagytok együtt), hogy egyedül nevelitek?
2017. dec. 11. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
23 vagyok, lányom 18 hónapos. Az apja akart gyereket, aztán mikor terhes lettem meggondolta magát.
2017. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
már nem, egyedül nevelem de 2 évig igen. mert megcsalt a férjem. az állitólagos bnőmmel. akkor 10 hónapos volt a kisfiam 3 ,5 éves a lányom,.meg ő állitólag nem ilyen életre gondolt,neki nem kellett volna apának lenni. aZT mondta másoknak,. pedig tervezett gyerekek voltak. ahhoz képest a ku....val akivel megcsalt már van egy közös gyerek 1 éves múlt. no komment.
2017. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
ja amugy akkor 28 éves voltam
2017. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is úgy volt hogy a volt párom akart gyereket, aztán miután megszületett a fiúnk lelépett. Egy közös képünk van hármasban azóta nem láttuk. 3 évig neveltem egyedül aztán megismerkedtem egy másik férfival. 2 évre rá hármas ikreink születtek. A pasinak sok volt, 2 év múlva megint egyedül maradtam.
2017. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

De hülye kérdés :)


Azért nevelem egyedül, mert nem vagyok együtt a gyerek apjával. Azon túl mégis mi oka lenne???

2017. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
ikres anyukának kivánok sok erőt és kitartást nem lehet neked egyszerű....
2017. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Első vagyok.

Az ikres anyuka válasza miatt nem keresek egyáltalán párkapcsolatot. Mert egy gyerekkel is rohadt nehéz, ha születne még gyerekem egy egyedül maradnék nem tudom mit csinálnék..

2017. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A negyedik válaszaló vagyok, az ikres anyuka. Valóban nem egyszerű de mindent meg lehet oldani. Igyekszem elérni azt hogy a nagy fiamnak ne kelljen túl korán felnőnie e miatt és minnél felhőtlenebb gyerekkora lehessen a testvéreivel együtt. Szerencsére van segítségem is. Én mindig azt mondom hogy mindent meg lehet oldani akkor is ha piszok nehéz.
2017. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!