Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz anya vagyok?

Szerintetek rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Terhességem alatt jutottam kórházba több mint egy hónapig voltam ott...placenta previával...majd jött a császár a 33. héten ...a császárt követő nap újabb műtét belső vérzéssel..nem bírtam lábra állni 3 napig 2x kaptam vért...utána láthattam a babámat először...aki inkubátorba feküdt a tüdejét erősítették,lélegeztetőn volt..egy hét múlva kivették és pólyába került a tejecskét még csövön kapja ...meg kell tanulnia cumisüvegből enni ahhoz hogy haza engedjék de még nagyon gyönge....én pedig kivagyok készülve idegileg lelkileg...voltam bent a kicsivel 3 napot még ...de annyira kiborultam az összes történtek miatt meg hogy állandóan be vagyok zárva hogy haza kellett jönnöm hogy össze szedjem magam...utána ha már a kicsi is jobban lesz és erősebb vissza szeretnék menni....szerintetek rossz anya vagyok hogy otthagytam a kicsit a kórházba ????
2018. ápr. 24. 10:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Én nem hagytam volna ott, hacsak nincs otthon még egy gyerek, aki hiányol. De nem ítéllek el, nagyon nehéz lehet neked, sok mindenen kellett átmenned. De a babád is nagyon küzd, és szerintem sokat számítana, ha vele lennél. Azt nem tudom viszont, hogy visszamehetsz-e később.
2018. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy kisebb sokkot kaptál.

Én nem tudnék otthon ülni egyedül, miközben a pici kórházban van. Szerintem csak jobban beforgatod magad.

A kórházak túlzsúfoltak, de legalább hasonló betegeket tesznek egy szobába. A koraszülött babák anyukái egy kórterembe kerülnek. Vigasztalják egymást ha kell. Jobban fogsz tudni örülni az apró sikereknek. És nem utolsó sorban jobban megismered a babádat, hamarabb összeszoktok.

Nekem sima szülésem volt, de egyedül begolyóztam volna.

2018. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2018. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem hagytam volna ott semmi pénzért, de te tudod.
2018. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

A rossz anya nem gondolkodik el ezen.


Lelkifurdalásod van, érthető. De az is, hogy kikészültél. Ha erősebb leszel, majd visszamész!

Ott vigyáznak rá.

2018. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Egy hónapig voltam kórházban, bár nem lett koraszülött a gyerek, de szintén "meglepetésként" ért a császár, ami után az intenzíven voltam még két hétig úgy, hogy még felülnöm sem volt szabad. Nagyon selejtesnek éreztem magam, aki semmire sem jó. Erre nagyon nagy gyógyír, hogy mindennek ellenére a baba viszont téged akar, olyannak, amilyen vagy, ahogy sikerül, csak legyél vele. Itt a lehetőség, hogy a történet végét jóra fordítsd és lehetőséget adj arra, hogy "szerelembe essetek" egymással, ami nem kötelességtudattól vezérelve megy varázsütésre, hanem napokon, heteken, hónapokon át tartó megismerés és közelség lassú eredménye. Próbálj meg segítséget kérni, jó ha valaki el tud kísérni, hogy ne félj önmagadtól, amíg egyre bátrabb leszel és újra megtanulsz bízni.
2018. ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
Nézd, ilyenkor nem normális az ember, én is otthagytam egyetlen éjszakára, kb. 7 naposan, aztán utána megint ott akartam hagyni 1 hónaposan is szintén csak fél napra, de akkor már nem ment, rettegtem, hogy ellopják és hasonlók (akkor sima gyerekosztályon voltunk), elindultunk az autóval, de visszafordultunk. Kicsit később lesz meg a kötődés, ez normális egyébként, a babádnak semmi baja nem lesz a csecsemöosztályon, sőt az igazat megvallva nem is érdekli, hogy te hol vagy, mert nagyon pici és koraszülött is.
2018. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Egyrészt a vilagon semmit nem tudsz tenni azzal, ha ott vagy, másrészt fogalma nincs róla, hogy te nem vagy ott, harmadrészt egy kiborult, összeroppant anyával nem lenne senki előrébb. Megnyugszol, össze szeret magad és mész, ha úgy érzed. Magadra hallgass, ne másra.
2018. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Csak bizonyos időközönként mehetsz be hozzá. Akkor szerintem mindegy, hogy otthon vagy a kórházban töltöd azt az időt. Gondolom amikor csak lehet ott vagy vele.

Amúgy le a kalappal. Én 1 hetet voltam bent, de majd megörültem.

2018. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Én nem hagytam ott anno a babámat egy fél napra sem. A közelében akartam lenni.
2018. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!