Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék olyan popsitörlő...

Szeretnék olyan popsitörlő dobozt, amit a pelenkázótáskába tennék, utazáskor pl. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

teszveszen nincs csak az a nagy fajta nekem olyan kisebb méretű kellene.

nem szeretem vinni azt a nagy dobozt mindenhova egyszerűbb a kicsivel.

nincs véletlenül valakinek felesleges? nem ingyen kérem.


köszönöm


2010. jún. 14. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
a legtöbb popsitörlő márkához, fajtához kapni dobozt, illetve van dobozos kiszerelésben. nézz körül tesco, auchan vagy bababoltokban
2010. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
DM-ben néztem épp a napokban, van több márka is, ott nézz szét!
2010. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. fél éve volt ilyen akcióban a DM-es popsitörlőhöz. Nem folyamatosan árulnak ilyet (sajnos, legalábbis én nem szoktam találkozni vele) de érdemes figyelni, mert hol ehhez, hol ahhoz a márkájú popsitörlőhöz szoktak adni.
2010. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam sehol ezért az Auchan-ban vettem pont ilyen uzsonnás dobozt.Jó nedvesen tartja a kendőket.

[link]

2010. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam látni a dm-ben a saját márkás terméküknek kis dobozos változatát. És van utántöltőjük is hozzá kis kiszerelésű.

De ha jól emlékszem láttam Huggies-t is kis kiszerelésűt, szintén a dm-ben.

Szerintem ott nézz szét (ha még nem tetted meg), nagyon sokféle babás dolog van. Én imádok ott nézelődni. Még akkor is ha nem veszek épp semmit :)

2010. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom kaptál-e amilyet szerettél volna, de most biztos van a DM-ben utazódoboz + 2 X 30 db kendő 599 ft-ért.


16:47-es voltam.

2010. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, pont azt akartam írni, mint az előző. :-) Tegnap voltam a DM-ben és többféle is volt. A rendes, nagyobb doboz, azt Nivea és Babylove törlőkendővel adták, illetve a Huggies márkából volt a keskenyebb, kisebb, pelenkázótáskába jobban elférő fajta. Nézz be!
2010. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!