Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert mosolyognak ram mindig...

Miert mosolyognak ram mindig a gyerekek?

Figyelt kérdés
Eddig annyira nem is figyeltem, de mar masok is mondtak, hogy mindig mosolyognak ram a gyerekek. Rajuk nezek es mar egybol. A kerdesem, hogy miert? A buszon 5-en alltunk pl, volt ket nagyon pici gyerek, es vegig csak engem neztek, mosolyogtak illetve gagyogtak, azota pedig egyre tudatosabban figyelem mar. :) ennek nagyon orulok, csak nem tudom miert..
2018. máj. 9. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Mert olyan mosolygós az a kicsi. Nyugi az én fiam soha nem mosolyogna rád, de másra sem, mert nem szereti az idegeneket.
2018. máj. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Páromnak is olyan a kisugárzása hogy nagyon szeretik a gyerekek :)
2018. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A férjemre is vigyorog minden gyerek, még a sajátjaink is rá mosolyogtak először. 😄
2018. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg kellemes rád nézni. A babák még ösztönösen keresik a szépet és kellemeset.
2018. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Van benned valami ami tetszik nekik.
2018. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Velem is így vannak, mindig mosolyognak rám, vagy néznek. Ha kollégáim behozták régebben a kisgyereküket, mindig jöttek hozzám, ölembe ültek, ilyesmi.
2018. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kez :) koszi a valaszaitokat
2018. máj. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!