Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált szülők! Hogyan kezelite...

Elvált szülők! Hogyan kezelitek a gyerekek holmijait?

Figyelt kérdés

Viheti magával a gyerek a másik szülőhöz az általatok vett dolgokat, pl. játékot, ruhát stb?

Vagy teljesen külön van mindene?


Mi a helyzet az anno közösen vett, nagyobb értékű és nehezen szállítható dolgokkal, pl. bicikli?


Az exem most balhézik éppen, mert a gyerekek biciklijei nála maradtak és szeretnék én is bringázni velük, viszont most nem ruháznék be, mert jövőre amúgy is újat kellene venni.

Én azt javasoltam, hogy ha nekem kell a bicikli, akkor én megyek érte, ha pedig neki, akkor ő. Kb. 15 km-re lakunk egymástól, tehát abszolút megoldható lenne. Persze neki ez így nem jó, szerinte vegyek másikat.


Mi az optimális megoldás vajon?


2018. máj. 8. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az optimális, ha intelligens felnôttként nem szívóztok egymással, mert annak csak a gyerek látja kárát. A fentiek alapján egyetértek veled.
2018. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elvaltunk en probaltam normalisan allni a dologhoz.

Mindig raktam eleg ruhat,ha kellett szepet is.aztan folyton ottmaradt valami.par honap utan meguntam,mert kozben a volt ferjem es anyosom semmit nem engedtek haza a gyerekekkel.se jatekot,se bicot,se rollert semmit.kozben itthonrol jatekot is vihettek ha epp akartak.

Szoltam a ruhak,jatekok miatt,amik ott maradtak,de allitottak,hogy naluk ugyan nincs.

Utana olyan ruhaban adtam oda oket amiket volt anyosom hozott innen-onnan.(szines barsonynadrag,szines szeles szabasu kabat ilyenek.kb 80 as evek divatja)

Elso alkalommal elokerultek az ottmaradt ruhak 😂

Azota senki nem szivozik a masikkal.sott,mara odaig jutottunk,hogy osszebeszelunk,hogy ki mit vesz nekik,hogy ne vegyunk ugyan azt.

Bico alt a mamanal van mert o lakik csaladi hazas reszen,itt varosban nem lehetne meg oket elengedni egyedul.ha csaladi bringazas a terv akkor elore megbeszelem a mamaval es elhozzuk a bicokat.

Ps-t apjuktol kaptak karacsonyra,mi vettunk hozza tv t a szobajukba.

Egyik gyerek tolunk kapott telefont,a masik az apjaektol.

2018. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát nálunk csak addig működik minden, amíg neki nem kell kilépnie a komfortzónájából, a kapcsolatunk is többek között ezért nem működött már tovább, szóval nem is tudom mire számítottam....

Azzal érvelt, hogy mivel nekem céges autóm van, ezért nekem nem kerül pénzembe a fuvar, szóval mindenképpen én vigyem vissza a bicikliket. Könyörgöm, 2x15 km-ről beszélünk, ami max. 1000 Ft!!!!


A ruha kérdés: javarészt én vásárolok a gyerekeknek ruhát, amit oda vesznek fel, ahova akarják. Ő pár dolgot vett csak nekik, de amikor nem abban mentek a gyerekek, akkor rögtön szóvá tette. Annyira nevetséges, hogy ilyen hülyeségeken lovagol....

2018. máj. 8. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!