Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbánta itt valaki, hogy...

Megbánta itt valaki, hogy anya lett?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 18:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Viszont arra Rájöttem hogy nem vagyok egy anyatipus szerintem.nem szeretnék több gyermeket.

2018. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a 10-esnek.

abszolút egértetted, mire vagyok kíváncsi.

nem a gyerekek ellen szólt a kérdésem, az anyaságot amúgy sem lehet leredukálni arra a kérdésre, hogy szereted-e a gyerekedet, ha csak azon múlna...

2018. máj. 10. 00:10
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Nam bántam meg. Csak azt,hogy nem lett tesó.
2018. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vannak pillanatok, amikor úgy érzem, hiba volt szülnöm. Pláne kettőt. Amikor totálisan az agyamra mennek, és direkt bosszantanak, idegesítenek, és nem nyugszanak, amíg nem ordítok velük torkom szakadtából, akkor úgy érzem, talán nem nálam vannak a legjobb helyen. Lehet, hogy valaki tudna sokkal türelmesebb, kedvesebb és odaadóbb lenni velük. Ez a pont rendszerint délután 2 és 3 között jön el, és kb. Fél órát tart. A nap többi részében szeretek anya lenni.
2018. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én inkább azt bántam meg hogy olyan pasinak szültem aki nem része a mindenapjainknak. Külföldön dolgozik és nem is nagyon hajlandó ezen váltosztatni. 0-24 be egyedül vagy 2 gyerekkel és segítségem semmi.. minden hisztit balhét vísitást egymagam hallgatok és kezelek nap mint nap... hétvégén egyedül minden szomszédos csalág együtt van mi meg.... fáj nagyon ez az egész..
2018. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!