Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az olyan művészfotóról, ahol látszik a baba mellett az anya császáros hege is?

Figyelt kérdés

Hamarosan fotós jön hozzánk, csak úgy átfutott az agyamon az ötlet. A férjemnek viszont nagyon nem tetszik az ötlet, hogy "bugyogóra vetkőzzek" e miatt. Egy hónapja szültem.

Ti mit gondoltok?



2018. márc. 3. 20:59
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A neten láttam pár ilyen képet, vagy azokat házilag csinálhatták? Egy férfi fotós előtt azért tényleg elég gáz lenne, mert hozzánk az jön. Gondolom ez nem tetszett a férjem, hogy ezt hogy óhajtom kivitelezni. Bár bevallom, erre még nem is gondoltam.
2018. márc. 3. 21:01
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Én eleve ki nem állhatom az ilyen fotókat.
2018. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem jutott volna eszembe, hogy lefotóztassam a hasamat! Terhesen sem, de szülés után még úgy sem! Igaza van a férjednek, elég gusztustalan ötlet.
2018. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sem jó ötlet.

1. Senkinek semmi köze hozzá, hogy hogyan szültél.

2. Ha gátmetszésed lett volna azzal lefényképeznéd? Ugye, hogy nem.

3. Baba fényképezés lesz és nem a szülésedet örökítitek most meg.

2018. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha a rendes kijáraton jött volna ki azt is lefotóztatnád?


Hülyeség

2018. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Tényleg egyenes arányban van az ész eltűnése az anyasággal. Miért hiszed, hogy olyan nagy dolgot vittél véghez a szüléseddel?
2018. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Én maximum magunknak fotóztatnám le, másoknak nem mutatnám meg. Mondjuk én terhesen se csináltattam csupasz pocakfotót fotóssal. Magunk csináltunk a férjemmel, de csak emlékbe, hogy jé mekkora hasam volt (harmasikreket szültem 35 hétre).
2018. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek a férjeddel, és nem a bugyogóra vetkőzés miatt.
2018. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ne fotóztasd le magad úgy illetlen lenne a pároddal szemben szerintem.

A fentebb lévő bunkó kommentelőnek üzenem,hogy tanuljon meg szöveget értelmezni. Ha nem megy üljön vissza az iskolapadba. Vagy menjen a gyerekmentes csoportba facebookon osztani az észt. Mert nyílván nincs gyereke.. Legalább is remélem. Osszátok az észt a szülésről közben át sem éltétek... Gyűlölködő megkeseredett karierista vénlányok,akiknek szar az életük máséval foglalkoznak,mert ők egy valamire való férfinak nem kellenek..

(Ne haragúdj,hogy a te kérdésed alatt fakadtam ki,de már elegem van ezekből az embernek nem nevezhető szívtelen "nőkből".)

2018. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
De ez miért lenne szükséges? Gondolom nem raknàd ki a Facebookra a pucér hasad, meg a nagyiknak ajàndékba sem a heges hasad képét szeretnéd osztogatni...Emlékbe sem kell megörökíteni, ezentúl ott lesz rajtad, bàrmikor megnézheted.... Szóval a miértjét sem értem...
2018. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!