Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családos anyukák, ti mivel...

Családos anyukák, ti mivel védekeztek?

Figyelt kérdés

Van már két gyermekünk, de többet jelenleg nem szeretnénk. Az érdekelne, hogy ki milyen fogamzásgátlási módszert alkalmaz?

A spiráltól félek és ódzkodom, a gyógyszer a hormontartalom miatt "félelmetes", a gumi meg a másik félnek nem túl jó megoldás...Szóval?


2018. máj. 14. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

Eddig pharmatex kúppal. Nekünk bevált, és szoptatás alatt is nyugodtan lehet használni.

A harmadik gyerek után petevezeték elkötéssel. 35 felett, két császár után díjmentesen megcsinálták az utolsó császár alatt.

2018. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanez a dilemma nalunk is. Nincs idealis sajnos. :(

Spiral es hormon alapu dolgok nekem nem jok egeszsegugyi szempontbol. Pharmatexet, vagy termeszetes csaladtervezest nem tartom eleg megbizhatonak. Elkotes nagyon drasztikusnak tunik, bar jelenleg nem tervezunk tobb gyereket.

Tehat igy ovszert hasznalunk. Kicsit "illuzio rombolo" bajlodni vele, meg felmerul bennem, hogy vajon eleg megbizhato-e, de ez lett a kompromisszum. Mondjuk nekunk azert is jo, mert hajlamos vagyok fertozest elkapni (furdokben, vagy csak siman betegsegtol legyengult immunrendszerrel, stb) es volt mar elotte, hogy oda-vissza adogattuk. Akkor mar inkabb legyen az illuzio rombolas. :) Szerencsere parom nem panaszkodik, de biztos neki is mas ugy

2018. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel, előtte is azt használtuk.
2018. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Korábban gyógyszert szedtem, de már nem szedhetem. Most óvszerrel védekezünk. Férjemet nem zavarja semmiben.
2018. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Óvszerrel
2018. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Óvszerrel
2018. máj. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
tablettával. de gondolkozunk azon is, hogy a párom elkötteti magát. mondjuk attól még én továbbra is szedném a gyógyszert mert sokat segít, nem fáj annyira a vérzés. nem félelmetes a gyógyszer kicsit se, én sokat próbáltam de egyikel se volt félelmetes gond.
2018. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szimptotermalis modszer, hormonmentes.hu
2018. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tablettat nem birom szedni, igy ovszerrel.
2018. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!