Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hívják, vagy fogják...

Hogy hívják, vagy fogják hívni 2018-ban született/születendő babádat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 19:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
99%
Lilla. Ha fiú, akkor is, mert fiú nevet nem tudunk találni egyszerűen, már az első terheségnél sem sikerült 😂 (ő lány lett)
2018. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
95%

Bár ő remélhetőleg már 2019-ben fog születni.

21.

2018. máj. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
87%

2es vagyok!

Mindenkinek boldog babavarast!:)


Huu mennyi ikres kismami 😊

9es!:) a Tician a parom valasztasa, mindenkeppen kulonleges nevet szeretett volna adni a fiunknak, en ragaszkodtam a Benihez igy lett az elso Benett mert a Bence es a Benjamin nem johettek szoba, O pedig a Ticianhoz:)


(Amugy igen attol mert lepontoztatok a neveinket nekunk tetszik es van olyan jo mint egy Zoe vagy Freja vagy akarmelyik.)

2018. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Szofi és Gréta, szintén ikrek :)
2018. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi se szeretnénk tudni a nemét mi augusztusra várjuk, ha kiscsajszi akkor Alíz Kinga, ha kisfiú akkor pedig Olivér István 😍
2018. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
53%
Zsanett😍😍
2018. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
63%

Amugy igen attol mert lepontoztatok a neveinket nekunk tetszik es van olyan jo mint egy Zoe vagy Freja vagy akarmelyik.)


Itt nem is a Ticiánnal, hanem a Benettel van baj. Nem csak csúnya és tucat, de nagyon nem illik a Ticiánhoz.

Van annyi név amit Beninek lehet becézni ha ez a vágyad, pl Bertalan Ticián, teljesen jól hangzik szerintem.

Ha az egyik nevetek különleges a másik se legyen ennyire tucatnév szerintem. Persze a ti gyereketek, de a Benett teljesen agyonnyomja a szép hangzású Ticiánt.

2018. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a Benett is tetszik. A Benedek volt az elso a listan nalam,de apanak nem tetszik mig a Benett igen.

Nem banom ha tucat,mert a masodik nev kulonleges es szep ,bar nekem az elso is szep es kulonleges mert nekem az en kisfiam fog eszembe jutni rola nem masok.

2018. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
70%

Csak egybe fog folyni, mert a Benett t-vel végződik a Tícián meg azzal kezdődik.

Benetticián

2018. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
63%

Minket nem zavar:) teged se zavarjon:) ot se fogja:D nekem is ilyen a nevem. Az egyiknek sz a vege a masik zs-vel kezdodik. Nem ereztem hatranyar.

Kinek mi:) nekunk ez,neked nem.

2018. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!