Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április végén, május elején...

Április végén, május elején született/születendő babátoknak milyen ruhákat vettetek, méretek? A kórházból miben hoztátok haza?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is akkorra vagyok kiírva. Szerintem ruha szempontjából mindenre fel kell készülni, mert az időjárástól ilyenkor bármi kitelik :s Lehet hideg vagy nagyon meleg is.
2013. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
én május3án szültem 2 éves. főleg rövid ujjú cuccokat vettem neki, meg pár rugit. Mikor hazajöttünk pont hüvi volt így egy body+rugiban hoztam haza.
2013. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Május elejére várom én is a babát. Rövid ujjú body-kat vettem és rugdalózót (0-3 hónaposra), olyat, aminek hosszú ujja van (hátha). Nem érdemes sok mindent venni előre, mert nagyon hamar kinövi a baba.. főleg ha még kapsz is holmikat barátoktól, ismerősöktől (otthonra tökéletes a használt is). Pólyát készítettem be (már nem divat, de én az első babánál is használtam, és nagyon jó volt). A védőnő azt javasolta, hogy még egy takarót szerezzek be, pár kis zoknit, vékony sapkát.. az elég lesz.
2013. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És április 22-re vagyok kiírva, de még nem vettem semmit. Azt hiszem mindenféléből veszek majd (bár több helyről is kapunk ruhákat), de felkészülök hidegre-melegre egyaránt. Bár csak pár darabot mindegyikből, mert gyorsan kinövi majd, és úgyis itthon vagyok, tudom mindig mosni, hogy legyen.
2013. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!