Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen rossz élmények értek...

Milyen rossz élmények értek babával?

Figyelt kérdés
ezen értem a babakocsis felszállást bkv ra,vagy boltban megszakadást mert nem tudsz annyi mindent a baba kocsiba pakolni stb... nálam ma volt az utolsó csepp a pohárba ez az ország nem gyerek szerető ország aki gyereket szül vessen magára én úgy érzem.aki tud jót írni azt is szívesen elolvasom de nálam valahogy több a rossz élmény mint a jó.
2010. jún. 15. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nincsenek rossz élményeim, mindenki nagyon kedves, bárhová is megyünk. Az tény, hogy körülményes a vásárlás, a posta, minden, ami eddig egyszerű volt, az most dupla ennyi idő. Főleg, hogy 3 gyerekem van, és a két nagy szalad mindenhová. De én élvezem. Ez természetes, hogy egy kis bolti vásárlást is meg kell tervezni.
2010. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
szia.engem eddig csak jó élmények értek:)volt h a tescoban előre engedtek mert sírni kezdett a lányom vagy volt h miattunk kinyitottak egy kasszát.És a pláne az egészben h akárhova megyünk mindig megcsodálják még a férfiak is h mekorra haja van.volt h utánunk szóltak h hogy csináltuk h ekkora haja van.már van h ugy mutatkozok be vkinek pl aki a fülét lyukaszotta h a hajas baba anyukája vagyok azonnal tudja ki vagyok:)ha gondolod meséld el h veled mi történt biztos jó lenne kiadni magadból....
2010. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

:) Édesek ezek a történetek:)))Főleg az utolsó:)Remélem az én lányomnak is nagy haja lesz:)))


Igazából én még csak terhes vagyok, és a bkv kivételével csak pozitív dolgok értek.

Előbbin egyszer egy tizenéves hasba könyökölt (akkor voltam úgy 25 hetes), de úgy megijedtem,hogy a könnyem is kicsordult:S

Volt,hogy nem álltak fel, de ezt már megszoktam és amúgy is érdekes látványt nyújtok,mert míg a legtöbb kismama elrejti a hasát,vagy bővebb szabásút vesz fel,én a nagy esőben gumicsizmában és mell alatt kötött esőkabátban jártam,a melegben meg szép kis feszülős felsőkben, de hát így sem adják át a helyet, így rendszeresen eljátszom,hogy rosszul vagyok és átadják(szép nem szép tojok rá...nem elég,hogy bazi nagy hassal gürizek 12 órát,még a helyet sem adják át,nekem meg szakadjon le a lábam az egész napos rohangálás után még,hát kösz nem:D)

Amúgy mióta itt a meleg,átadják a helyeket a postákon,boltokban és a munkával kapcsolatos ügyek intézésénél is előre engednek:)Tök jó:D

2010. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kivártam a soromat a közértben a kasszánál: babával, babakocsival, tele kosárral. Mire sorra kerültünk, közölte velünk a pénztáros, hogy bezár, megy ebédelni.

Egyszerre 5-en szóltak rá, hogy de hát én gyerekkel vagyok, engedjen már még engem oda. Közölte, hogy ha engem odaenged, akkor még fognak jönni vásárlók.

Úgy felháborodtam, hogy levágtam a tele kosarat a földre úgy ahogy volt, és kijöttem a közértből (kaiser's).


De egyébként inkább segítőkészek az emberek szerencsére.

2010. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
spórt babakocsink van mert a kislányom egy éves és 12 kiló.szóval nekünk csak az a jó,de abba nagyon kevés cucc fér bele.lidlben vagyunk tele a kezem a baba kocsi mindenhol tele van és ki nyílik egy sor a sok ember rohan én meg mozdulni sem tudok.nagyon rosszul esett ,hogy ennyire lesza..rják a gyerekeseket.na jó is volt benne mert egy szőke csaj iszonyatosan felháborodott hátra tolta a kocsiját és előre engedett de a többiek farkas szemet néztek vele.nagyon rendes volt.na meg a 3as villamos ott nincs babakocsi felemeléséhez hely így csak úgy tudsz felszállni ha segítenek na én kétszer mentem mind a kétszer meg sem mozdultak síró görccsel szálltam fel és le.nagyon rossz érzés volt.azt hittem mindenem leszakad mire felemeltem.soha többé nem megyek vele.
2010. jún. 15. 11:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Megértelek:SÉn az aluljárókra leszek kíváncsi:SMert a 150cmel nem igen fog könnyen menni a kocsi emelés (és nem a magam hanem a gyerek érdekeit néztem szóval jó széles elférős kocsit vettem)
2010. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11.30:) Kár,hogy nem borítottad rá, azt kellett volna:)
2010. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első gyermekemet vártam mikor 8,5 hónapos terhesen ültem a buszon. Egy fitt idősebb hölgy (fittet azért írom mert a buszhoz úgy szaladt mint a nyúl) felszállt a buszra majd odalépett hozzám és közölte hogy én még fiatal vagyok és adjam át a helyemet. Én meg csak néztem, hogy most tényleg nekem beszél- e. Nyár volt 35 fok tömött busz. Felálltam és ő meg leült. Mindenki fel volt háborodva, de őt cseppet sem érdekelte. Esett olyan rosszul, hogy majdnem elbőgtem magam.Egy idős néni akart felállni hogy átadja nekem a helyét. Persze nem engedtem neki.

Amikor a második gyereket vártam (szintén nyár 40 fok) a fiam a babakocsiba én meg nagy hassal álltunk sorba pl: posta, bolt, piac ... stb. Rendszeresen megkaptam hogy a kismama ráér nekik nem kell sietniük. És a legszörnyűbb az egészben hogy az esetek 90 % ban a nyugdíjasoktól kaptam ezeket a mondatokat.

Persze tisztelet a kivételnek.

Ja azt meg majdnem elfelejtettem leírni, hogy a zebránál két gyerekkel szinte lehetetlen átkelni. Alig van olyan aki megáll és átenged minket.

2010. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Na ezeknek a fitt nagysasszonyoknak nem szoktam felállni. Pláne, ha direkt erre szólít fel. Van hozzá vastag bőr a képemen, meg nagy szám feleselni.


Egyébként velem nem voltak nagyon rossz élmények. Buszon kedvesek, boltban rendesek, pláne ott, ahova naponta járunk.

Még várandósan, nagy pocakkal akadtam ki egyszer, a 15 éves kikent-kifent pláza cica csitrin, képes volt fellökni. Szembe jött velem, messziről látta, hogy nem férünk el ketten és mint egy tank, ment.

Amúgy a soroknál valóban ez megy, meg a buszon is van, hogy a vén szatyrok tülekednek az ajtóban, én meg lemaradok a gyerekkel, mert eltaposnának különben.

Bocs, nem minden 15 évesre és idős emberre vonatkozik ez, de nekem főleg velük voltak "élményeim".

2010. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szintén bkv, dögmeleg nyár, én 7 hó terhes, munkából hazafelé tartok, tele csomagokkal. Metrón lerogyok, valahonnan megjelenik egy idősebb nő, megáll fölöttem és közli,hogy akkor ő az ölembe ül!!! Mondtam ne tegye, mert árt a babának... Na akkor egy fiatalember felemelte a s.ggét és leülhetett a banya. Egy vicc. Azt sem tudom honnan került oda és miért pont engem pécézett ki?


Na de a pálmát ez viszi, ezt a kérdést pár napja írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!