Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 nap késés és 1 pozitív...

10 nap késés és 1 pozitív teszt után még is meg jött akkor nincs baba?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
ORVOSHOZ kell menni! Azonnal! Ha megmarad, hormonális támogatásra van szüksége. Ha nem, akkor meg neked van szükséged vizsgálatra, mert ha nem ürül ki teljesen, akkor komoly gyulladás, vérmérgezés is lehet a vége! Szóval ORVOS most!
2015. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

10 nap késés, és pozitív teszt azt jelenti, terhes vagy.

És ha terhesen vérzel, az sosem jó, ezért azonnal ügyelet!

2015. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 9 tesztbol egy lett + hétfőn voltam orvosnál akkor nem látott terhességet pedig akkor volt pozitív. Utána más nap is negatív volt már
2015. nov. 5. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Orvos!!! Ha pozitiv vot, most negativ es verzel, akkor akar vetelhetsz is, vagy meghalhatott benned a magzat, aminek kovetkezteben vermergezest/hullamergezest is kaphatsz tole!!!!!!!!!
2015. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Több mint valószínű a teszt volt a hibás. De azért menj el újra dokihoz, biztos ami biztos.

De nálam pont most volt ez. Késett 3 napot, teszteltem pozitiv lett, rá 3 napra megjött. 1 hét múlva orvos pedig megmondta nem is voltam és nem is vagyok terhes.

2015. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért kell megrémíteni a kérdezőt?

Aki azt írta, hogy magzat, az nincs tisztába, hogy 12 hetes kortól beszélünk magzatról, addig embrió! Ha el is halt, akkor sem lesz baja (tudom, mivel volt már vetélésem, 3. napon műtöttek, addig vérezgettem!!!!) Szóval minek kell hülyeségeket írni?!

Mivel voltál dokinál (bár egy vérvétel nem ártana), szerintem is a teszt volt a hibás!

2015. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak is volt vetélése, utána eü kaparása, és utána bent maradt szövet miatt gyulladása és újra műtéte. Az, hogy te megúsztad, nem jelenti, hogy más is. Ő 10 hetes volt.
2015. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es igen előfordul (de ritka!),és gondolom nem pár nap alatt történt mindez! Uh-n nem nézték meg a műtét után?
2015. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem mind a 3 terhességemnél még megjött a havi 2-3x a szokott időben - igaz egyre kevesebb volt a menyisége

és mind a 3 gyerek ép egészséges


szal nem biztos h baj van ....

de ha gondolod elmész dokihoz és megmondja a tutit


am felesleges ijesztgetni a kérdezőt mert a természet és a tested produkálhat érdekes dolgokat !

a mensi kimaradása sem mutatja h terhes vagy automatikusan - lehet tök más okai is

2015. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!