Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, nem...

Egyedülálló anyukák, nem érzitek nagyon egyedül magatokat?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyok egyedül a kisfiammal, általában jól megvagyunk, de az elmúlt napokban nagyon rámtört a depresszió, hogy nagyon egyedül vagyok, sajnos család sincs , senki. Persze ha elmegyünk otthonról és találkozunk barátokkal akkor jó , dehát azt sem lehet mindig.
2018. jún. 5. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem keresel valakit? Tovább kell lépni.. még fiatal lehetsz ne tedd tönkre az életed...
2018. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

37 vagyok, sajnos az már elég öreg, nem is tudom hogy álljak neki a keresésnek, az az igazság , hogy nem is nagyon bíznék senkiben.

Önbizalmam sincs már.

2018. jún. 5. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is 37 vagyok, igaz nincs gyerekem de én sem tudok csak úgy "nekiállni keresni", mert nyomot hagytak az elmúlt évek és nekem sincs bizodalmam.
2018. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves elozo, es te nem erzed magad egyedul ?
2018. jún. 5. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sajnálom a helyzetedet. Ha csak napokra is de érzem min mehetsz keresztül amikor a férjem üzleti úton van..katasztrófa..engem az eltet hogy mindjárt itthon van. De enélkül biztos nagyon nehéz mert nincs mibe kapaszkodni. A gyerekednek Te vagy a mindene, a támasza ez adjon erőt hogy érzed te vagy neki a világon a legfontosabb.
2018. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondolok, hogy neki kellek, de igen, nagyon rossz, hogy soha nem vár senki, soha nem tudok megosztani senkivel semmit, borzasztó nem is tudom hogy lehet ezt bírni sokáig.
2018. jún. 5. 21:07
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát csajok a 37 még bizony nem öreg ha valaki ad magára! Ez a titka. 33 vagyok, egyik anyuka a fiam osztályában mindig olyan tipp-topp csini, 27-28-nak hittem. Hát kiderült:38! Egy nagyon szép nő és mindig mosolyog, ad magára.

Na most ebből kiindulva 37 evesen is lehet olyan bárki, hogy utába fordulnak.


A bizalom: mindig egyénhez kötjük, soha sem általánosítunk! Lehet hogy az előző egy r.hadék volt, de akkor minden következő is az lesz?! Nem.


Biztos nagyon kemény lehet, minde tiszteletem az egyedülálló anyáké! De ne adjátok fel, csak rajtatok múlik akartok-e teljes életet.

2018. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Én két kicsit nevelek egyedül. Én is épp mélyponton vagyok, elkezdtem pszichológushoz járni a családsegítőbe. Abban reménykedek, hogy jobb lesz nemsoká. Kertes gázba költözünk és szeptembertől mehetek vissza dolgozni. De már ebben sem bízom igazán.
2018. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A pszichológus segít? Én azért félnek az ilyentől, hogy nehogy aztán megállapítsák hogy nem vagyok alkalmas a gyereknevelésre vagy ilyesmi és elvegyék a kicsit, akkor is ha nincs semmi alapja.

Te mióta vagy egyedül?

2018. jún. 5. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogy veszik el :) imádják őket, jól elszórakoztatják, amíg én bemegyek beszélgetni.

Azt hogy segít-e, nem tudom, most ez van. Mi elég extrém speciális eset is vagyunk, mert igazából van apjuk, szeretjük is egymást, de az agymenése teljesen ellehetetleníti, hogy valaha újra együtt lehessünk, és ezt nagyon nem lehet feldolgozni. Sokkal egyszerűbb lenne, ha meghalt volna vagy egyszerűen lelépett volna mellőlünk...

Így ismerkedni se tudok, pedig lenne jelentkező, mert én hülye halálomig abban fogok reménykedni, hogy egyszer talán rendbejön és visszatalál hozzánk

2018. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!