Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani konyvet,...

Tudnatok ajanlani konyvet, amit varandosan olvastatok es ugy gondoljatok erdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Barmilyen szulesre,anyasagra felkeszito,erdekes vagy epp aranyos konyv erdekelne :)
2018. jún. 5. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem olvastam ilyet mert mindegyikben egymásnak ellentmondó dolgok vannak. Csak összezavart volna. Ami konkrétumot tudni akartam, pl. újszülött fürdetése, fejés, pelenkacsere, szuper youtube videók vannak fent szakavatott ápolóktól. Ezekkel mentem is valamire. A többi meg kialakult simán!
2018. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Anyukám a Kismamák nagykönyve c. könyvet olvasta mindkét terhessége alatt. Elizabeth Fenwick írta. Neki bevált, nagyon szerette.
2018. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Ranschburg Jenô Szülôk könyvét olvastam.

Azt szerettem benne, hogy amellett, hogy elmondja, mi a saját tapasztalata, véleménye, ismertet más irányzatokat is, akkor is, ha azzal nem ért egyet, vagy fenntartással kezeli.

Nem akarja megmondani a tutit, nagyon szerethetôen ír. Én nagyra tartom a munkásságát egyébként is.

2018. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen,utanuk fogok nezni :)


#1 youtubeon is rendszeresen nezegetem a videokat,de most valami laza kis olvasmany jobban esne :)

2018. jún. 5. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Filmet mondok, A legszebb dolog c francia film nagyon jó. Bár a baba előtt láttam volna.
2018. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vicki Iovine: Barátnőim a terhességről

Ez nem „szakkönyv”, hanem egy négygyerekes anya szórakoztató, önironikus írása, amin jókat lehet mulatni, és számomra megnyugtató volt a tudat, hogy mások is hasonló parákkal tudnak küzdeni, mint én.

2018. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!