Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandósan önkielégítést lehet?

Várandósan önkielégítést lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Babát várok, jelenleg a párom épp dolgozik és nagyon megkívántam a szexet ezért arra gondoltam, mivel nincs itthon a párom, ezért saját magam kényeztetném. Viszont a legutóbbi (19+4) uh-n a doki azt mondta hogy a lepényem mélyen hátul van. Semmi mást nem mondott, persze én akkor nem tudtam ez mit jelent és nem kérdeztem mit szabad, mit nem. Csak annyit mondott pihi és ne emeljek nehezet. Szerintetek probléma lenne az orgazmus?

Köszi :)


2017. szept. 14. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
:) nekem nem szabadott, uezzel, de nekem mondta a doki is. ha neked nem mondta akkor nem hiszem, h ártana
2017. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

Nem ismered az önuralom fogalmát, vagy ennyire unatkozol?

Nem hiszem, hogy jót tenne a terhességednek.

2017. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
1vagyok, azt hozzáteszem nekem úgy mondta, hogy kerülendő a nemi élet és az orgazmus mert vérzést okozhat. ennyit mondott
2017. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Képzeld, ismerem az önuralom fogalmát, nem kell egyből támadni. Csak gondoltam felteszem a kérdést, hátha tudtok (normális hangnemben) segíteni, tanácsot adni. Azért köszönöm az eddigi válaszokat, mikor újra megyek mindenképp megkérdezem, ha addig nem változott a lepény helye. Addig meg várom a további véleményeket
2017. szept. 14. 16:31
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem lenne szabad, akkor szerintem azt mondta volna az orvosod.
2017. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha baj lenne belőle, azt mondta volna a dokid. Ha eddig nem tapasztaltál görcsöt, vérzést, keményedést, stb., akkor nyugodtan csináld, ami jól esik. :)
2017. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
Dehát mondta! A pihibe szerinted belefér a szex bármilyen formája? Nem. Az "önszex" se.
2017. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Csapj a kisajkaid közzè ès lehetőleg online majd rèszletesen számolj be, hogy hogyan is sikerült!
2017. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Néha szokott keményedni a pocakom, de arra azt mondták hogy természetes és szedek magnéziumot. Köszönöm az eddigi válaszokat. És imádom a lekezelő válaszokat is...;) bár nem értem hogy normálisan miért nem lehet írni, csak egy kérdést tettem fel és segítő válaszokat szeretnék, nem oktatást. Köszi puszi
2017. szept. 14. 17:18
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Jo h igy megint jon a lepontozo mano. Nem eleg tragédia h nincs szex nekem? Meg pontozzátok is le a nyomorultat. :)


A pihi az pihi. A nincs szex, az nincs szex. Simán meg kell kerdezni az orvost es elmondja.


Amúgy 2es eleg gaz ez az onmerseklet duma. En nem vagyok egy fehermaju no, de az elmúlt fel ev orgazmus nelkul mar nekem is kellemetlen. Miért baj az ha valaki gondolatban eljátszik vele? Amúgy képzeld en is betartottam es amugy sztem a kerdezo védelmében szolva o is betartotta csak nem mindenki iylen prűd mint ezek szerint te. Ha vtal ebben a helyzetben érted es fogadd el, h mas ki meri mondani ha nem akkor ne bántsd azert mert megkerdezte.


1vtam.

2017. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!