Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3-as ikerbabakocsit szeretnék...

3-as ikerbabakocsit szeretnék venni barátnőmnek. Ajánlanátok márkát?

Figyelt kérdés
Első sorban olyat szeretnék ahol az ülések egymás mellett vannak. Én sajnos még nem találtam ilyet remélem valaki tud ilyet. Viszont ha nem lenne szívesen megnéznék több fajtát is. Köszönöm a segítséget!
2010. jún. 16. 09:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gyártanak olyat, ahol 3 ülés egymás mellett van. Gondolj bele, már a kettessel sem lehet könnyű egy ajtón beférni, vagy mondjuk buszra felszállni, vagy bármi, de ahol 3 ülés van egymás mellett azzal szinte lehetetlen lenne a közlekedés.


Ilyeneket találtam hármas ikrekenek:

[link]

[link]

2010. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a Tripplette-t találtam 3-mas ikreknek. Olyannal, aminek egymás mellett vannak az ülései, nem hiszem, hogy tudna a barátnőd közlekedni. Még az ilyennel se lehet könnyű...
2010. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2010. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Óóó köszönöm szépen a hasznos válaszokat. Azért szerettem volna olyat mert az különleges. Egyedül úgysem engednénk el 3 babával plusz még 1 kisfiúval!Férje, szülei, anyósa,olykor apósa, barátok mindig vannak vele:)
2010. jún. 16. 09:49
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát oké, eleinte biztos, de azért arra is fel kell készülnie, ha valahova egyedül kell mennie a gyerekekkel, és olyankor is meg kell tudnia oldani a közlekedést.
2010. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen-igen, ezt tudja ő is. Abból a szempontból szerencsésnek mondhatja magát, hogy sehová nem kell tömegközlekedéssel utaznia. Mindig van szabad kocsi. Tudom ez csak egy a sok közül.
2010. jún. 16. 09:58
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem az a a lényeg, hogy kell-e buszoznia vagy sem, hanem hogy pl. a járdán is el kell hogy férjen a kocsi. Ezért nincsen egymás melletti 3 ülés. Mert az már annyira széles, hogy el nem férne semmilyen járdán, de még irányítani sem lehet normálisan.
2010. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Amerre ők laknak nincsen járda, csak széles utcák. (zöldövezetben laknak és amerikai stílusú) Meg a közeli parknál messzebb nem szoktak menni (egyenlőre) és arra meg jó lenne az egymás melletti...
2010. jún. 16. 12:42
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Az oké,hogy a barátnődék ilyen idilli környezetben laknak,de ez nem általános....ha megnézed,akár milyen jó környék is,kevés olyan hely van,ahol a járdák ennyire szélesek.Én Németországban éltem,nem is kis városban,de ott sem volt jellemző,hogy ennyire széles járdák lennének(holott igen jó környék volt)
2010. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Jó, ez így persze tökéletes, de azért hidd el, adódhat (és adódni is fog) olyan helyzet, amikor egyedül kell valamit elintéznie. 1-2 évig biztos használni fogják a babakocsit, és ennyi idő alatt lehetetlen, hogy ne adódjon olyan, hogy pl. egy hivatalos ügyet egyedül kelljen elintézni, és oda is be kell férni, illetve odáig el is jutni, stb. Nem lehet arra alapozni, hogy éveken át nem kell sehova menni, ahol szempont lehet az, hogy el is kell férni.
2010. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!