Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3-as ikerbabakocsit szeretnék...

3-as ikerbabakocsit szeretnék venni barátnőmnek. Ajánlanátok márkát?

Figyelt kérdés
Első sorban olyat szeretnék ahol az ülések egymás mellett vannak. Én sajnos még nem találtam ilyet remélem valaki tud ilyet. Viszont ha nem lenne szívesen megnéznék több fajtát is. Köszönöm a segítséget!
2010. jún. 16. 09:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Jó én ezt tudom, de most itt csak a különlegességről van szó. Nem csak ez az 1 babakocsijuk lesz amivel majd közlekednek. Amúgy lehet szebben is írni, nem kell rögtön a magas c-ről kezdeni...(nem az utolsó válaszolóra értem...)
2010. jún. 16. 16:02
 12/21 anonim ***** válasza:
és ha 2-es egymás melletti babakocsit vennél,és egy egyest,ami hozzákapcsolható? sok babakocsinál van olyan h egymás mellé kapcsolható...szerintem nagyobb babaüzletben tudnak segíteni
2010. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
tényleg van ilyen? köszi a segítséget:) mindenképpen megnézem:)
2010. jún. 18. 10:46
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egy ilyet találtam, ez egy régebbi hirdetés, de talán tudtam segíteni a márkával kapcsolatban.

[link]

2010. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, most nézem, hogy nincs itt a márkája, de talán a kép alapján valamelyik bababoltban meg tudják mondani, hogy milyen fajta.
2010. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Unkatestvéremnek is 3-a ikrei vannak. Soha nem használta a 3-as babakocsit, egyszerűen képtelen volt rá.

Valóban, célszerű egy iker babakocsi, és egy szimpla. Bababoltokban lehet hozzá kapni olyan összekötő kapcsot. Így ha mégis egyedül megy a 3 gyerekkel, akkor egyedül is tud menni velük. Egyébként nem hiszem, hogy egyedül elindulna a 3 gyerekkel...

Na, meg nem s beszélve, a járgányról. Unokatestvéremék is használtan vették, de már az első tulaj vasszerkezettel erősítette meg, mert ennek elég strapabírónak kell lenni.Gondolhatod, 3 gyerek, ruhástól, meg egyéb holmik... Gyakran egy normális babakocsi nem bírja.

Szóval szerintem érdeklődj 3-as babás anyukáktól, nekik mi vált be!

2010. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

10:58-as köszönöm, köszönöm, köszönöm!! ilyet kerestem!!

hálám örökké üldözni fog ;) és rózsaszín is...tökéletes!! köszönöm még egyszer!

2010. jún. 18. 13:16
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
10:58-as vagyok. Amit találtam Neked, az még eladó? Örülök, hogy segíthettem :-)
2010. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen-igen mééég az, de már nem sokáig:) Tényleg nagyon köszönöm:)
2010. jún. 18. 14:16
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, Te egy nagyon jó barátnő vagy, én is elfogadnálak :-) Sok boldogságot a babákhoz.
2010. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!