Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A magzati szívhang hallgató...

A magzati szívhang hallgató jó dolog?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta, hogy veszek, mert idegörlő, hogy nem tudom mi van "bent".

Nem káros?


2018. jún. 10. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Én először azt gondoltam "felesleges"pénzkidobás...aztán 1x rémálmom volt a babáról és beszereztem eggyet. Jó megnyugtatásnak ha valamiért aggódok.


Annyi, hogy nagyon a terhesség elején nem érdemes venni, mert ha a baba nem úgy fordul máris nem hallod és kész a pánik. (Én 20 hetesen vettem, de még így is volt hogy nehezebben találtam meg vagy halkabb volt a szívhang) Amúgy ha hallgatom vicces h a baba rendszeresen "elmászik" előle vagy rugdosni kezd és akkor azt is hallani a fülhallgatóban. :)


A másik h érdemes használtan nézni. Én egy frissen szült kismamától vettem meg ultrahang géllel és így 4000ft volt 10.000 helyett. (És max 5x volt használva)


Ui. Ultrahang gél kell hozzá.

2018. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Idegörlő hetek amíg nem érzed mozogni, aztán meg ha érzed azért, mert már pocakban sem egyforma minden napuk. Ha 1 hétig érzed majd 1-2 napig nem, normális, de valószìnű örülni fogsz, ha van szívhang hallgatód.

Nem káros, fél óránként meg gondolom senki se zavarja a babát.

2018. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
En vegul nem vettem, es az ajanlittnal tobb uh-ra sem mentem el, mert azt olvastam, a babakat megviseli.
2018. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Én örülök, hogy van. Még most, 34 hetesen is egyszer- egyszer ráhallgatok, ha lustibb napja van.

Az elején meg sokat véreztem. Megnyugtató volt hallani, hogy minden nehézségünk ellenére odabent minden rendben.

Nem árt a babának, ugyanúgy, ahogy az orvosi uh, a ctg és az nst sem.

2018. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél hasznàltuk,megnyugtatott minket.

Semmilyen kàros hatàssal nincs,max.zavarja őket.

2018. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!