Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhang hallgató készülékkel...

Szívhang hallgató készülékkel mikor hallható legkorábban a magzat szívhangja?

Figyelt kérdés
AngelSounds készülékem van. Tudom a hivatalos adatot,de érdekelne van e aki előbb is hallotta, mint 11hét
2017. okt. 29. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Èn 12 hetesen vettem meg,megis talàltam elég hamar.Nagyon lent kell keresni egèszen a bugyi vonalnàl.Van aki 9 hetes màr megtalàlta.Dok sikert hozzà😊29 hkm
2017. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Második terhességben használva (azaz rutinnal) 14 hetesen találtam meg, előtte egy héttel még nem.
2017. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

10-11 hetes lehettem mikor hallottam, akkor is vettem, de nagyon nehezen találtam meg, és volt pár hétig mikor meg se találtam, illetve mint a villám olyan gyorsan elbújt mindig előle.

Ha türelmes,nem túl aggódós kismama vagy és 11 hét körül akkor vegyél nyugodtan. Meg fogod ismerni olyan mint a nagyon gyors patkódobogás.

2017. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia! 11 hetes vagyok, én is gondolkodom rajta, h megvegyem. Írnak valamit, h hányszor lehet használni? van vmi káros hatása?
2017. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs káros hatása, és korlátozás sincs a használatára, nyilván babákat idegesíti valamilyen szinten, de anyuka megnyugtatására napi 1x-2x ha meghallgatod semmi gond nem lesz.
2017. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is már a 11. héten megvettük, de csak a 15. héten találtam meg a szívhangot. Pont 16 hetesen pedig elkezdtem érezni napi szinten a mocorgását, szóval sokat nem használtuk :)

19 hkm

2017. okt. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8. héten a férjem megtalálta, én csak a 10. héttől. Az elején szinte egyből megtaláltam, aztán a 16. héttől egyre nehezebben, most a 33. héten van, hogy meg se találom. Szerintem könnyebb a 12. hét előtt megtalálni, akkor még picike és kis területen kell keresni, nem úgy, mint most, amikor szinte bárhol lehet a szíve.
2017. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
10hetes vagyok. Tegnap este megtaláltam. Örülök hogy megvettem
2017. nov. 14. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!