Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívhang hallgató árt...

Évi88888 kérdése:

Magzati szívhang hallgató árt a magzatnak?

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Árulják a boltban, nyilván nem az ördög találmánya.:) mi azért nem vettünk csak, mert parázósak vagyunk, folyton azt hallgatnánk:)
2016. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, csak a fiam konkrétan utálja :D

Menekült előle mindig, ahogy megtaláltuk rögtön odébb slisszant, később meg már előbb hallottuk rúgni mint érezni..

De nagyon szerettük mert 2 ultrahang között míg nem éreztük mozogni, nagyon hasznos volt.

2016. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem dehogy is :) de mi mindig vigyázni nem merjük csak éppen rá rakni nem ,hogy megnyomjuk :D
2016. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jó kèrdès, èn ma rendeltem az Angelsound-ot pedig mèg csak 4 hetes vagyok, de a köv.idöpontom a dokinàl, a ugye 4 hèt mùlva lesz, ès most mèg nem volt szivhangja a magzatnak, ès ez annyia szörnyü èrzès........ de amugy a kèrdèsedre vlaszolva, nem hiszem, hogy àrtana, hogyan? Biztosan nem, csak neked nehogy àrtson, hogy ràkattansz :D
2016. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem árt, de azért nem annyira szeretik, szóval nem kell minden nap használni feltétlenül, inkább úgy hetente egyszer, meg ha esetleg aggódsz valami miatt. Ezt elmondtam a dokimnak is és szerinte is ez így rendben van.
2016. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: van már olyan Angelsound is, ami nemcsak a 14.-16. hét után használható, hanem előbb is? hogy fejlődik a technika, tök durva, nemrég még csak azt láttam a boltokban.:)
2016. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!