Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párommal majdnem 10 éve...

Ha a párommal majdnem 10 éve megszakításos módszerrel szoktunk együtt lenni, baba nem csúszott be, akkor valamelyikünk meddő?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 18:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, 5 évig így védekeztünk (hozzáteszem nem lett volna gond ha be csúszik a baba) . Amikor élesben ment 1. hónapban megfogant a kisfiunk.
2018. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hamar terhes lettem miután eldöntöttük, hogy jöhetnek a babák. Előtte mi is megszakítottuk, soha nem lettem terhes. Az is biztos, hogy minden esetben ki tudott szállni a férjem, nem ment el bennem soha ha nem akartunk gyereket. Itt ugye az előváladék miatt kellene tartani, de én úgy gondolom, hogy abban elő sperma aligha van. Persze biztos van valamennyi na de na...
2018. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!