Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt a várakozás...

Nektek milyen volt a várakozás, amikor racionális okokból nem akartatok még teherbeesni, miközben nagyon vágytatok rá?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, másfél éve férjnél. Évek óta dolgozunk, jó területen, úgyhogy nincsenek anyagi gondjaink, sokat tudunk félretenni. Anyagi oka tehát nincs annak, hogy nincs még gyerekünk, és a férjem is nagyon vágyik már rá. Én viszont éppen munkahely váltás közepén vagyok. Szeretném legalább a próbaidőt végig csinálni, és csak azután teherbe esni. De állandóan ezen kattogok már. Nektek hogy sikerült átmenetileg csitítani ezt a vágyat? Utólag mit mondtok, megérte? Mit csinálnátok másként?
2018. jún. 17. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nahát azért a próbaidő végét kivárni nem akkora megpróbáltatás... :)


Amúgy én egyszerűen csak éltem az életem, néha eszembe jutott milyen jó lenne már. Aztán eljött az idő... ennyi.

2018. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Karriervaltas kellos kozepen jott a vagy a gyerekre, mi megvartuk, hogy felvegyenek, de nekem olyan a munkam, hogy otthonrol is dolgozhatok, igy ha fekudnom kellett volna, akkor is el tudtam volna vegezni. Igy is nagyon nehezen birtam ki, 6 honapig voltam egyebkent gyakornok a cegnel, utana felvettek, vartunk meg 6 honapot, es az elso tervezett honapban sikerult szerencsere. Osszesen kb. 15 honapot vartunk, azalatt elmentem egy hormonsort nezetni, kiderult a pajzsmirigyalulmukodes, a gyogyszer nem volt jo, mas alternativa kellett, kezelve lett, hormontornaval es dietaval+etrendkiegeszitokkel. Nekem igy telt. Minden honapban kivoltam, vegig azon kattogtam, hogy ennyivel is kevesebb idonk lesz a kozos eletunkbol a gyerekkel, de vegul pozitivum, hogy lett munkatapasztalatom, es egy olyan munkahekyem, ahova visszavartak.
2018. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon egyszerű: az észérvek mindig, mindent visznek. Nem lehet vágyakozást hagyni eluralkodni az emberen. Nálam munkahelyváltás miatt tolódott a dolog, és nem csinálnám másképpen.


Pár hónap nem a világ, nem hiszem, hogy annyin bármi is múlna vagy nem lehetne kibírni.

2018. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!