Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekorvosi várakozás közben...

Gyerekorvosi várakozás közben magad elé engeded azt, aki csak táppénzes papírért vagy receptért jön?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 12:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2014. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Igen, persze. De ők általában odatelefonálnak előtte és kihozza nekik az asszisztens, hogy a kevésbé toleráns anyukák ne hőbörögjenek.
2014. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
igen magam elé... bár többnyire nincs ilyenre szükség, mert nálunk ha az asszisztensnő meglátja, hogy egy anyuka gyerek nélkül megy, megkérdezi miért jött és amíg az orvos vizsgál egy kis beteget, közben az asszisztens megcsinálja a receptet, beutalót, táppénzes papírt és az orvosnak csak alá kell írnia és hozza is ki az anyukának a váróba...
2014. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 porcukormókus ***** válasza:
81%
Igen, termeszetesen.
2014. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki tényleg csak ezekért megy, az odaszól előre telefonon, és az asszisztens kihozza neki, ha megérkezik, vagy ott szól, de nem megy be. Mikor valaki mégis bemegy "csak papírért", az fél órát beszélgetni szokott. Szóval nem engedem be elénk, ha én a beteg gyerekkel ott ülök egy órát.
2014. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nálunk nem írja meg előre, hanem amikor bemegy az, aki kéri a papírt, akkor állítják ki.

Pénteken 5 embert engedtem így magam elé majdnem egy órával tovább tartott amíg ott voltunk ezért. Lassan megy a papírtöltés nálunk.

Gáz, ha én nem akarok + 1 órát betegekkel teli rendelőben ülni? Ráadásul, amikor én voltam ilyen helyzetben és még terhes is voltam a kisebbel, senki nem engedett előre.

2014. ápr. 28. 12:55
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Nekem természetes, hogy előre engedem és engem is engedtek már így előre. Mondjuk én ilyenkor tényleg csak belépek a papírért, nem tartok fel senkit.
2014. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nekem is eddig természetes volt, de amikor már 5-en így bekéredzkedtek elénk és közben már rég otthon lehettünk volna, balek érzést keltett bennem, aki a saját gyerekét háttérbe szorítja és szenvedteti a várakozással. :(
2014. ápr. 28. 13:02
 9/25 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy van, hogy aki csak receptért vagy papírért megy, az telefonon szól és megmondják neki, mikorra mehet érte, van egy kis ablak, ott adják ki. Mondjuk a mi gyerekorvosunknál irigylésre méltó a rendszer alapból is. Ha beteg a gyerek, odatelefonálok, és előre megmondják az aznapi rendelésen hány óra hány percre menjek, és be is tartják. Szerintem még tíz percet sem vártam soha, pedig már két éves múlt a fiam. Az én emlékeimben még élénken él a gyerekkorom, amikor alap volt, hogy doki rendelési idő kezdete után 30-40 perccel érkezik csak meg és minimum két-két és fél órát kellett várni.

Az említett esetben egyébként én a "cipzár" módszer híve lennék. Egy beteg, egy papíros, egy beteg, egy papíros, mert az sem normális, hogy a beteg gyerek vár plusz egy órát.

2014. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Amikor nekem kell recept, akkor odatelefonálok előtte. Nem szoktam bemenni, mert behívnak ha látják, hogy ott vagyok.

Ha pedig beteg a kisfiam, akkor szintén telefonálok időpontért, mert nekem sincs kedvem órákat várni a rendelőben.

2014. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!