Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondanátok el egy 3...

Hogyan mondanátok el egy 3 évesnek, hogy a "bácsi" akihez költözünk, az új "apukája" lesz?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, 1 éves volt a fiam, mikor egyedül maradtam vele. Azóta nem volt kapcsolatom. Szakítás után fél évig még a közös albérletben laktunk, majd a szüleimhez mentünk, de nagyon szűkös volt a kis lakásuk. Fél éve ismertem meg a párom. Most intézzük már a költözést, ő kertes házban lakik egyedül (illetve van 2 kutya). Augusztusban közös nyaralást is tervezünk. Eddig ha a randikra vittem a fiamat, akkor is maximum 2-3 órát voltunk hármasban. A párommal közös gyermeket is tervezünk, komoly a dolog. Ti mit tennétek?

2018. jún. 19. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan költözzetek össze!

Hány éves a fiad?

2018. jún. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves #10-es!

Elég nagy a különbség a 2 helyzet között.Mert neki màr van gyereke,az ő érdekében kell gondolkodnia.Legalàbb 1 évet vàrhatna,ha nem többet.Ha véletlen nem ez lesz az élete szerelme,akkor hogy magyaràzza meg az Apuka jelölt 3.0-àt?!

2018. jún. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Hat mondjuk ez ivaz :/
2018. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
igaz*
2018. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fél év után "komoly a dolog" :D NEM IS ISMERITEK EGYMÁST, ember!


Fogalmad nincs, milyen igazából... majd a közös gyereket két év múlva tervezzétek.

2018. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!